Skocz do zawartości

• 0
Olaf Strek

[Galaxy S Advance GT-I9070]-CM10.1 Problem z modułem WI-FI

Pytanie

Witam!

Jestem tutaj nowym użytkownikem i mam od razu problem. Otóż zakupiłem tydzień temu telefon Samsung Galaxy S Advance . Dostałem go z stockowym Androidem JB od Samsunga. Postanowiłem,że zaistaluję mu CM10. Po zaistalowaniu system normalnie działał i moduł Wi-Fi również. Po godzinie od zaistalowania CM, gdy włączam moduł Wi-Fi jedyne co się pokazuje w ustawieniach to Napis Włączam Wi-Fi. Po zrestatowaniu telefonu normalnie się włącza moduł lecz jak go wyłączę i znowu włączę pojawa się ten sam problem. O co tu może chodzić? Odpowiadając na pytanie Czy moduł Wi-Fi nie jest uszkodzony? Odrazu odpowiadam. NIE. Na stockowym Androidzie JB od samsunga normalnie się włączał i po wyłączeniu również działał. Bardzo Proszę O Pomoc Jestem Nowy Oraz Telefon Nowy :)

Rom Pobrałem Stąd:

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Pozdrawiam

PS.Przed Chwilą Znowu Włączyłem Moduł Wi-Fi i po 10 minutach dopiero się włączył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@

A próbowałeś z wszystkimi Wipe'ami zainstalować od nowa ROM i sprawdzić czy proble wraca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@

A próbowałeś z wszystkimi Wipe'ami zainstalować od nowa ROM i sprawdzić czy proble wraca? 

Tak.Probowałem.Instalowałem go z CWM , z TWRP nawet z tego stockowego i problem powracał. Inne romy również próbowałem ale też były usterkowe np. CM11 padał proces com.android.phone , przez co zasięgu nie łapał . Może skąd indziej powinienem je pobierać?Zawsze robiłem Full Wipe,Cache Wipe oraz Dalvik Cache. Nic nie pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@

Brałeś Gapps'y od CM tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tak Z CM.

Sam Zesułem,Sam Naprawiłem :). Może mi ktoś powiedzieć czy Google+,Talkback Anim.Tapety mają jakiś związek z WI-FI? Ponieważ w Karcie Wyłączonych Aplikacji,po włączeniu ich wszystkich WI-FI Zaczeło normalnie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@

dziwne, nie powinno mieć to żadnego związku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Ale mówię całkowicie poważnie.Po wlączeniu ich WIFI zaczeło normalnie chodzić.Też niewiem o co chodzi .Pierwszy raz spotykam coś takiego.Zwykle po wyłączeniu takich aplikacji w innych telefonach WIFI nadal śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi