Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S4] Nie mogę wgrać kernela


Lukas Potacie

Pytanie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.


 


Mój problem polega na tym iż nie mogę sobie poradzić z wgraniem kernela Do mojego S5 i9505.


 


Operację zacząłem od wgrania stockowego oprogramowania Android:


Model GT-I9505 Model name GALAXY S4 LTE Country Poland Version Android 5.0.1 Changelist 4760392 Build date Fri, 15 May 2015 08:53:16 +0000 Product code XEO PDA I9505XXUHOE3 CSC I9505XEOHOF1


 


Po wgraniu takowego oprogramowania ważącego ponad 2 GB Telefon uruchomił się jak należy itp.


 


Później wgrałem : i9505-cwm-recovery-6.0.3.2. instalacja przebiegła pomyślnie . 


 


Następnie wgrałem ROOT'a wchodząc do CWM intsall zip.ITP iDT :i9505-cwm-recovery-6.0.3.2 


 


w kolejnym kroku pobrałem rzekomego KERNELA ze strony :http://www.android-h...eaker22.427347/


 


Po instalacji przez CWM Telefon zakomunikował bład kernela : kernel is not seandroid enforcing 


 


teraz moje pytanie brzmi : co robię nie tak ? .


 


Bardzo proszę o pomoc / sugestię nie ukrywam ze dopiero poznaje Świat Androida od tej strony .


 


Jestem raczej samoukiem i wszystkie informacje na ten temat czerpie z forów takich jak te ... 


 


 


PS PANIE ADMIN smile.png : Jeśli temat jest w złym dziale to bardzo proszę o przeniesienie nie kasowanie smile.png Dziękuje.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wrzucic go na sd i przez CWM instalowac tak ? mam juz roota i wszystko 


Powiem tak wsadziłem go zainstalowalem ... wyskoczył BŁĄD kernel is not seandroid enforcing  mysle sobie lipa znów trzeba instalowac rom od nowa nie mineło 5 sekund właczyło sie logo samsung i teraz telefon jest na etapie aktualizowanie aplikacji i systemu android OPTYMALIZOWANIE .... zobaczymy czy bedzie ok ... ;) dam znac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności