Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy A3] Problem z przyciskiem "home" w


Szyszek5

Pytanie

Witam!

Od niedawna jestem użytkownikiem Galaxy A3 w ktorym po przywróceniu go do ustawień fabrycznych (prawdopodobnie wtedy) zaczął wariować przycisk home pod ekranem. Przycisk jakby sam się wciskał a właściwie przytrzymywał wiec wyskakuje wyszukiwanie google i zablokowany ekran ciągle się rozjaśnia. Dodam, że przycisk nie wygląda na uszkodzony i gdy się go wciska to reaguje i działa bez problemu. Gwarancji niestety nie mam gdyż jestem drugim właścicielem i podobno się zgubiła... Co robić? Próbować coś z systemem? Jeżeli chodzi o wymianę przycisku to w serwisie powiedzieli mi 250zł. Proszę o pomoc :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co? 250zł?? Facet z serwisu chce Ci całą płytę główną wymieniać, a nie przycisk... Co do tematu... Daj znać czy jest poprawa. Przypominam o sterownikach, jak i najlepiej podłączeniu telefonu pod tylni panel komputera, gdyż tam jest lepsze połączenie z chipsetem, który ma swoje miejsce w płycie głównej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Szyszek5

Telefon z play?

Jak tak to wystarczy sam telefon, albo ja tylko byłem takim odosobnionym przypadkiem :P

Przy moim poprzednim LG 4XHD wystarczył sam telefon, bez karty gwarancyjnej, paragonu, faktury etc, tylko telefon z imei, dostalem na podstawie taką karteczke do kiedy 1wszy wlasciciel mial wtedy umowe etc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Play ma w systemie kopie FV [fakturę] i w każdej chwili można wyciągnąć duplikat [jest to duży plus u operatora]. Nie trzeba w tedy mieć dowodu zakupu, przy oddaniu słuchawki na gwarancję.

A co do sposobu wgrywania firmware.. czemu nikt nie podał linku? Ewidentnie widać, iż użytkownik nie wie z czym się porywa na słońce??
http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/3362-samsung-galaxy-s5-aktualizacje-firmware-wgrywanie-softu-odin/

Opieraj się na tym poradniku- tylko musisz umieścić firmware dla A3, reszta instrukcji jest identyczna na każdy smartphone od Samsunga 

Edytowane przez NeoCM
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności