Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Apple vs Oneplus [Wybór telefonu]


miniii

Pytanie

Cześć, 

mam do wyboru jeden z telefonów apple (5s/6 ale raczej 6)

jak nie apple to oneplus, lecz tym razem oneplus X ;)

 

Prosiłbym o opinie obydwu telefonów

Czego wymagam od telefonu?

  • Żeby był ładny hehe :D
  • Szybkość, żeby był zawsze dostępny 
  • Ma nie mulić :/

@ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Xperia Z2/Z3, HTC One M8, Galaxy S5/6/6Edge, Jakakolwiek lumia, (tak na marginesie jakie smartfony jeszcze powinny Cie zainteresować)

Co do 1+x jest na zaproszenia o ile pamiętam

Co do Iphone 6, podobno wygina się

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Xperia Z2/Z3, HTC One M8, Galaxy S5/6/6Edge, Jakakolwiek lumia, (tak na marginesie jakie smartfony jeszcze powinny Cie zainteresować)

Co do 1+x jest na zaproszenia o ile pamiętam

Co do Iphone 6, podobno wygina się

O zaproszenie sie nie martwie bo dunczyk to zalatwia dla mnie, ale nie wiem które wybrać i w tej cenie (1000zł)

@edit

Samsunga nawet nie chce bo z tego co pamietam po s3 mini, to on mial 2/3 miejsca tyle ile bylo na pudelku bo reszta to system i aplikacje samsunga

Xperia - nie zwracalem uwagi a takto to bym musial dostac uzywke z'ke, HTC na nie bo juz mi M7 pali ręke, chyba że pozmieniali dużo to się zastanowie - S6 nawet nawet jest, chrzestny ma zachwala - fajny telefonik nawet :P

 

Więc nie wiem który telefon - ma nie być wielki i ma nie być mały strasznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Diżajnem wygrywa dla mnie J1 (może są tu ludzie którzy zrozumieją :P)

Xperia Z3 kombajn.

1+1 jest jak dla mnie spoczi. CM 12 na początek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz..aby nie mulił..to jednak iOS.

Android po czasie się ślimaczy. Tym bardziej jak podłączysz się z FB czy nawet z głupią chrome, która działa w tle. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I tu rodzi się problem, bo jak się odpowiednio będzie używać urządzenie to nie ma w nim miejsca na lagi etc

http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/4719-jak-odlagowa%C4%87-swojego-androida-wersja-4-w-g%C3%B3r%C4%99/

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz.. nie po to kupuje telefon, aby on z czasem chodził jak dziadek. Tylko oczekuje od niego, aby w miarę "przyzwoicie" się zachowywał. 

Problem w androidzie jest z wielozadaniowością. Najgorsze jest to, że w tle działają programy.. mam 3gb ramu a dostępne zaledwie 600 MB, a reszta gdzie??

No programy ją zjadają. I to mnie denerwuje.

 

Tak to nie narzekam. Ale za czas ucieknę pewnie w Microsofta. Chociaż G FLex 2 mnie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem na myśli iOS czy OnePlus, ponieważ Oneplusa dostałbym nowego - a iphone dostałbym używanego co wiąże się z tym że np rysy, bateria słaba etc.

Więc sądzę że to że zakupiony został oneplus był dobrym wyborem i nię będę tego załować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@miniii

 

Więc skoro tak ma się sprawa to świeżo zakupiony One Plus będzie lepszy od używanego telefonu, który nie wiadomo coz baterią itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności