Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Jaki program do chatowania możliwie jak najbardziej prywatny na Androida? ;)


dre4merOn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jaki program do chatowania możliwie jak najbardziej prywatny na Androida? ;) Co moglibyście polecić? Chciałbym móc z kumplem czatować za free wiedząc przy tym, że nikt nie będzie nas śledził. Jeśli w ogóle to możliwe na Androidzie. ;] Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niczym specjalnym spoko hackować nie będziemy nikogo :D. Bomby konstruować także nie mamy w planach. xD. Vibera znam i uważam, że to dobry program ale może coś lżejszego? I bez dodatkowych bajerów only czat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to może dajmy spokój tej prywatności i skupmy się na lekkości by apka była w miąrę lekka dla systemu. Co poleciacie? Chociaż ciekawi mnie jeszcze ChatSecure. Co o nim sądzicie?

 

@KitLer A dlaczego nie? :P Okej jak już pisałem dajmy spokój prywatności bo wiem, że to raczej nie możliwe na systemie Android i w ogóle. Musiałbym chyba nie łączyć się z internetem, żeby nie być śledzonym. xD Więc może jakaś apka która jest lekka dla systemu bez zbędnych bajerów? Może tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nic Facebookowego czy Microsoftu? Znalazłoby się coś? Skype jest okej niby mam go na laptopie jednak nie wiem ile zajmuje danych pakietowych w telefonie a interesuje mnie to bo mam ich mało 500MB zaledwie na miesiąc. Czy to wystarczy na częste używanie Skype? W domu mam internet i zawsze jak tylko mogę przechodzę na WiFi no ale czasem jest to nie możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lite jest najlżejszy z najlżejszych. Mało danych i mao ramy. Szczerze jak siedziałem na androidzie korzystałem tylko ze skypa i messengera i Lite. Skype nie jest aż tak pakietożerne ale wiadomo. W zależności czy chodzi o np godzinne pisanie bez przerwy czy nie...

Godzinne pisanie bez przerwy na messengerze zjadło mi kiedyś 19 gr. Gorzej z baterią i Ramem ;)

Oczywiście są jeszcze inne apki. Mogę coś przetestować bo miniacz leży i się kurzy a chce sprawdzić jak działa po paru modyfikacjach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj jak możesz,ja także potestuje. :) Popatrzę jeszcze na GP co by tu zainstalować. :) Nie będę dużo testował ale zawsze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry jest też BBM jest dosyć lekki i naprawdę malutko danych pożera. Sam testowałem i byłem zadowolony ale porzuciłem bo nikt z tego nie korzystał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jest taki komunikator co opiera się o sieć p2p, ale nie pamiętam nazwy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie przypomnisz albo ktoś będzie wiedział dajcie znać. Na chwilę obecną używam BBM. Dzięki za info Wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności