Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Podgląd kamer


Maniuś

Rekomendowane odpowiedzi

@Manius to nie Watch Dogs™, smartfony nie są aż tak potężnem jedynie jak otrzymasz odpowiednią autoryzację to możesz zobaczyć, bądź na PC podłączonym do kamer

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żaden z was haker...

Najpierw dokładnie, moje kochane dzieci, zapoznajcie się z dokładnym znaczeniem słowa "haker" , pomogę wam - znajdziecie TU:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Haker_(slang_komputerowy)

 

W skrócie - nie jest to osoba, która siedzi zakapturzona w ciemnym pokoju, z 17 monitorami i gapiąca się w literki jak z matrixa. Taki obraz pokazały wam media i wy głupio w to wierzycie. 

 

Chcesz się włamać? Jasne, bez problemu, ogarnij jakie ip ma komputerek, który tym steruje, zrób mu skanowanie portów, jak znajdziesz jakiś wolny, spróbuj się wpieprzyć, TO JEST WYKONYWALNE a ja Ci podałem najprostszą metodę jak to zrobić.

Po co mam pisać konkretnie czynności do tego, marnować swoje lata nauki tylko po to, żeby jakiś gimnazjalista mógł sobie obejrzeć kto w danej chwili pie*rzy się pod kamerką? 

W moim wcześniejszym poście podałem Ci metodę którą jesteś w stanie zrobić. zadając takie pytanie zakładam, że nie wiesz czym jest terminal, jakie ma możliwości, do czego służy polecenie "ping" oraz czym jest proxy , więc zanim to, mój kochany, ogarniesz razem z innymi dodatkowymi rzeczami, te kamerki już dawno zdejmą. 

 

 

 

.Nie znacie się na włamywaniu do systemów

 

miej świadomość, że takie usługi kosztują, np godzina mojej pracy legalna (czyt. zakodzić stronkę, skrypt itp) kosztuje pewnie 2 tyle co dostajesz kieszonkowego na miesiąc a co dopiero ludzi, którzy zajmują się profesjonalnie. ;)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności