Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S Advance] Brak recovery


luzikx

Pytanie

Witam.

Problem jest następujący: Posiadam Galaxy S Advance (I9070) i dosć często coś z nim kombinuję. Myślałem że jest nie do uwalenia, ale jednak chyba się myliłem.

A więc od początku : Wgrane zostało przez Recovery : modem_XXDME4__.zip (Wiem że to od Tableta ale na szybko robiłem i pomyłeczka :-) ).

telefon zrestartował się i tyle. Wiedziałem co źle zrobiłem wiec zacząłem kombinować, a za wielkich możliwości to nie ma ponieważ, tryb Recowery praktycznie przestał juz istnieć jest tylko Download mode. A i tutaj jest problem. Nie pomaga wgranie żanego softu. Praktycznie jest to niemożliwe.

Sam Odin jak próbuje załadować do sekcji PDA rom .md5 to wywala bład : że .md5 is valid. Z każdym romem tak jest. Ściagane z różnych źródeł. A wcześniej nie było takiego problemu. Próbowałem juz każdego Odina począwszy od wersji 1.83 do 3.10. Mało tego to jak już mi sie uda załadowac rom i daję start to wywala błąd : There is not PIT pratition. Wię co oczywiste trzeba załadować PIT. Ale i tu też jest lipa. Kiedy próbuję załadować PIT to wyskakuje taki bład: Re-partition operation is failed i tak za każdym razem. Pobrałem już trzy różne PIT i też z różnych źródeł, nawet z XDA i cały czas to samo. Próbowałem nawet z kablem JIG. Przy uzyciu tego kabla telefon wchodzi w FACTORY MODE (Identyczne co Odin Mode tyle że factory) i też to samo. NIe wiem jak już sobie z tym radzić. Próbowałem już wielu sposobów (z XDA i innych) i wszystkie są na nic. NIe opłaca się też zanosic telefonu do serwisu, ponieważ naprawa drożej by wyszła od samego telefonu. Jakieś może pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Sam Odin jak próbuje załadować do sekcji PDA rom .md5 to wywala bład : że .md5 is valid
valid czy invalid.? valid oznacza prawidłowy więc teoretycznie powinien się wgrać.

Możliwe że uwaliłeś partycje. Próbuj z najstarszym 3-plikowcem z PIT i zobacz jak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

valid czy invalid.? valid oznacza prawidłowy więc teoretycznie powinien się wgrać.

Możliwe że uwaliłeś partycje. Próbuj z najstarszym 3-plikowcem z PIT i zobacz jak będzie

 

Tak Valid (tez prawda chyba ze zmeczenia myslałem ze cos nie tak :-) ) Próbowałem już 3-plikowca : GT-I9070_I9070DXLD1_CL1068093_REV00_user_SEC_KEY_LD1_8G. z pitem i też nic

 

 

 

 

Dzieki za poprawę tematu. Tez na szybko pisałem

Edytowane przez luzikx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności