Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Rozdzielczość aparatu - propozycja


jansens

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wgrałem sobie CM 12.1-20150925-NIGHTLY-i9100. Osobiście bardzo mi sie podoba jednak brakuje mi dość istotnej dla mnie rzeczy.

 

Mianowicie przy wyborze rozdzielczości zdjęć są tylko proporcje (4:3). Przydał by sie jeszcze normalne 2Mpx zdjęcia 

Tak samo brakuje tej opcji w nagrywaniu wideo. 

 

Z tego co pamiętam w CM11 były różne typy rozdzielczości zdjęć. 

 

Proszę w najbliższej aktualizacji o dodanie tych opcji do aparatu. (szukałem w komórce coś ala "prześlij opinie" jednak nie znalazłem dlatego piszę tutaj) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat Google może załatwi sprawę

Ale.. Wait wait wait.. Prosisz ludzi z tego forum? Nie ta droga kolego. To forum niestety nie jest powiązane z Cyanogenmod.Inc wiec nie tu takie prośby, nie my robimy te romy.. Tylko piszemy poradniki jak je wgrać i pomagamy gdy cos jest wówczas nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jansens spróbuj focal camera, google camera, hr camera, bądź poszukaj jakiś przesortowanych apek od kamery, na przykład z xperi honami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan Ok. dzięki. 

a wiesz może gdzie znajde stokowe apki z samsunga galaxy s2? Chodzi mi o S kalendarz, notatnik tego typu apki. 

Te dostępne w google play np "dokumenty" zajmuje około 80 MB. poza tym juz sie przyzwyczaiłem do tych starych apek a poza tym zajmują o wiele wiele miejsca. 

 

DaRkShAdOw 

dzieki za info. a prośby o poprawki i propozycje pewnie pisać na http://forum.cyanogenmod.org/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jansens

 

Pod tym linkiem możesz spokojnie pisać, aczkolwiek najlepiej pisać bezpośrednio do Caio Schnepper aka Lysergic Acid. Stare appki ciężko już dostać a ich instalacja może być niemożliwa. Poszukaj sobie launchera wraz z tymi rzeczami na xda. Kiedyś widziałem coś takiego ale już nazwy nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na Galaxy mini 2 Był launcher z jakimiś apkami. Był notatnik na 100% (plan lekcji na nim pisałem xD) Więc możesz pobrać i wyciągnąć ale nie daję 100% sznasy działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie w dziale o propozycjach i błędach forum.. przenosimy.
Proszę o dodanie... i umiejętne posługiwanie się logiką na forum ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności