Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Dziwne działanie systemu po powiększeniu ramu


KitLer

Pytanie

Witajcie. Kolega ostatnio wrzucił sobie odinem 624 MB RAM dla tegoż telefonu. Po tym zaczał dziwnie działać. Tzn zacina się tak, że trzeba wyjać baterię, YT się zacina itp. Przed tym było OK.

Pytanie takie. Da się to cofnać czy trzeba wgrywać od nowa system?

Jeśli system to podacie link do plusowskiego? Ew. oznaczenie (to 3 literowe :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kolego wystarczy w google wpisać "Samsung firmware download" i wyskoczą strony z romami.

Mi np pasuje ta strona: http://samsung-updates.com/device/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chwila, chwila... Powiększenie RAMu?

RAM się dolutowywuje, a nie katuje telefon, który i tak nie ma chłodzenia :P

Chodzilo o odblokowanie :P
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Skuchacz chodzi o pamięć RAM dostępną dla systemu. Ace ma 768 mb RAM [emoji14]

No wiadomo, że ma... Proste i logiczne... Ale pytanie zostaje, czy wog warto odblokować? Przypomnę, że telefon fabrycznie też ma swoje napięcie... Telefon może się dziwnie zachowywać, gdyż napięcie jest za małe... Ja w życiu tylko jedyny raz się bawiłem z RAMem i nie polecam w ten sposób wydobywania ostatnich sił/potów z telefonu... Problem z RAMem? Odwiedź dział optymalizacja. „Pobierz Greenify i daj mu prawa roota, a nie wydobywasz ostatnie poty z telefonu...”. Każdemu tak tłumaczyłem i tutaj mam takie same, jednogłośne zdanie.

 

Co do problemu, ja bym spróbował na początek pobrać stocka i go zainstalować.

 

Jeśli system to podacie link do plusowskiego?

Chodzi o GT-I8160P?

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160P

 

No niestety taki z niego <ciach> :v

Wypraszam sobie. Trochę kultury na forum. Obrażasz w tym momencie moderację forum... Jak nie masz nic sensownego do napisania, to nie nabijaj postów. Jeszcze wiem co mówię synek i uszanuj to, bo zrobiłem więcej telefonów niż Ty zapewne, a Tobie trochę kultury osobistej nie zaszkodzi. To nie ja potrzebuję tutaj pomocy, więc uszanuj, że się zainteresowałem Twoim tematem :) Będzie Nam się po prostu w ten sposób żyło lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam robiłem 2 takie ace'y i jest ok. A on zrobi i się zrypał

A jeśli myślisz, że napisałem o tobie to przepraszam ale chodziło mi o kolegę który to zrobił :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam robiłem 2 takie ace'y i jest ok. A on zrobi i się zrypał

Jak już wspomniałem.. . Spróbuj zainstalować stocka kolego :) Każdy telefon może inaczej działać po modyfikacji... Mojego trenda kiedyś uratował stock Hiszpański, ponieważ na modyfikacji i na innych stockach, Wi-Fi i Bluetooth nie działało po próbie instalacji CyanogenModa. Mimo czyszczenia i formatów w recovery i brickowania telefonu dalej się to utrzymywało... I teraz pytanie jaka jest różnica w stocku Rosyjskim, Portugalskim i Polskim? Co One nie mają? Dlaczego akurat Hiszpański ma w sobie te antidotum? ;) Tutaj jest podobna sytuacja... Kolega napewno wszystko zrobił dobrze, ale coś jednak to mu przeszkodziło i to nie zawsze musi być jego wina :) Niektóre telefony są uparte... ;) Narazie spróbuj wgrać stocka. Jeśli nie zadziała, to zaczniemy brickować i formatować i wgramy jeszcze raz stocka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem co zrobić dlatego dam mu stocka :) Powinno zadziałać.

Tylko nie wiem czy już pisałem ale on się tam czuje jak z ZSRR. Jeśli chodzi o telefon ma się słuchać brata bo inaczej ma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez ręki sprawiedliwości się pewnie nie obyło, ale nie będę wtrącał nosa w nieswoje sprawy i opubliczniał mojego zdania na forum... Forum telefoniczne, więc... Wiesz może już coś na temat instalacji stocka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Instalowałem stocka na mini 2 i ace 2 więc wiem jak zrobić. Nie wiem do końca o co Ci chodzi :v

Da się szybciej pobierać? 50 kb to jednak zabójcza prędkość :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności