Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Ace] Kilka pytań dotyczących telefonu


r0xden

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz, za nie długo będę miał prawdopodobnie asa bez "i", który będzie mi służył z ace 4. Chciałbym dostać odp na kilka pytan:

1. Troszku mnie przeraża 384 mb tam. Da się normalnie pracować na telefonie?

2. Pamięć wewnetrzna ma tylko ok 160 mb. Da się przenosić appki przez link2sd na kartę sd czy trzeba robić swap?

3. Jaki jest najszybszy i najstabilniejszy Rom? (Android 4.0+).

4. Do tego asa działa tylko odin 1.85?

Za odpowiedzi pod tematem dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox

1. zależy, jak jest czysty(pusty) to jest znośnie, jak zainstalujesz pełną wersje FB to tragedia

2. swapa nie zrobisz, chyba że na RAM, link2sd działa ale mi coś nie szło(miałem z i)

3. Miałem i więc nie powiem jaki, ja wgrywałem themowany stock s5

4. Tak, ten odin jest do starych bootloaderów takich jak w asie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem tego telefonu i jak dla mnie to jest słaby, mimo że wcześniej miałem jeszcze gorszy, więc jak przesiadasz się z Ace 4, to współczuję :P

1. Telefon nie muli mocno, chodzi dość płynnie przy custom romach, teraz mam wolne prawie 200MB, więc nie jest źle, chyba, że chcesz mieć otwartą przeglądarkę, słuchać muzyki i pisać SMSy jednocześnie, wtedy może zwolnić, a jak nie będzie wyrabiał, to się zresetuje.

2. Aplikacje da się przenieść na SD, tyle że nie przenosi się całość, tylko jakaś część. Z apki mającej 50 MB, zostanie na telefonie przykładowo 20, a te 30 przeniosło się na kartę.

3. Jak dla mnie ten: http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2011-samsung-galaxy-ace-cyanogenmod-11-modded-nightly-20140326/#entry42630bezkonkurencyjny.

4. Tak, tylko ten.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox to może zamiast telefonu jako router, to może router? :P

na przykład taki

http://allegro.pl/modem-router-wifi-3g-zte-mf60-21m-aero2-play-sklep-i5597451774.html

;)

/edit

no nie koniecznie z tej aukcji, ale taki router? zte mf60? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Renox a na 2gi fon tak? wmów im że to telefon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeliKan nie będę mógł kupić routera, powiedzą że niepotrzebne mi to, strata pieniędzy itd. Posiadają trochę wiedzy, więc im nie wmowie :/

Telefon dostaje za free, nawet na kupno drugiego mi nie pozwolą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności