Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One SV] Telefon odrazu uruchamia Hboot


EnJoy89

Pytanie

Witam !


 


Mam dość poważny problem z HTC One SV. Telefon od razu do FastBoot ( o ile się nie mylę). Niestety nie wiem co jest grane ale próbując podłączyć go do komputera, wyskakuje coś w stylu "Nie rozpoznano urządzenia USB".  Mam windows 10 ale z tego co wiem to nie powinno być przeszkodą. Może jakichś sterowników brakuje ? Mam zainstalowany HTC SYNC, ADB i fastboot. Dodam że debugowanie USB raczej nie było włączone. 


 


Ma ktoś jakiś pomysł?


 


Zdjęcie w załączniku


 


Pozdrawiam, Marcin


post-29508-0-89375900-1441826638_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@EnJoy89

 

Wyłącz sprawdzanie sterowników (nie pamiętam jak bo nie było mi to potrzebne). O szczegóły pytaj się kolegi @Pelikan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@EnJoy89

 

Wyłącz sprawdzanie sterowników (nie pamiętam jak bo nie było mi to potrzebne). O szczegóły pytaj się kolegi @Pelikan. 

 

@CyanowySamsung A to juz w windowsie rozumiem ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@

 

No tak, nie zwróciłem na to uwagi (achhh te uroki słabego wzroku i powiększania strony...)

 

P.S: @EnJoy89 Tak dokładnie w Windowsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up ok rozumiem, jezeli kolega tego nie zrobi to jak mozesz to popraw bo nie chodzi nam by posylac tematy do kosza tylko by pomagac a ja niestety na tapatalku ..

@EnJoy89 mozliwe ze to przez windows, sprobuj na innym komputerze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up ok rozumiem, jezeli kolega tego nie zrobi to jak mozesz to popraw bo nie chodzi nam by posylac tematy do kosza tylko by pomagac a ja niestety na tapatalku ..

@EnJoy89 mozliwe ze to przez windows, sprobuj na innym komputerze

@ Poprawione. Niemam innego kompa :/ . Tzn mam ale z win10 też. To coś zmieni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@NeoCM Telefon jest wykrywalny! hurra ! Super extra. Ale nie mogę odblokować bootloadera:/ niewiem dlaczego. Klikam power aby potwierdzić i lipa :/... Nadal jest locked. Robię wszystko wg instrukcji. I niestety nie mogę odblokować :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja to sobie w sygnaturkę chyba wsadzę xD

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1333-fastboot-adb-driver-fix-dla-windows-8-z-komunikatem-wating-for-devices/

na przyszłość, tu masz fixa na brak możliwości wgrania sterów, działa te sposób na windows 10 także, osobiście sprawdzany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan Dzięki :) to już mam za sobą. Teraz mam problem bo bootloader nie cchę się odblokować :(. Klikam volume up aby zaznaczyć "Yes" telefon się restartuje i pojawia się napic HTC... A nie powraca do bootloadera.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@EnJoy89 jeszcze raz zrób tę procedurę na htcdev, następnie ponów odblokowywanie bootloadera, oraz, upewnij się że urządzenie jest naładowane w minimum 75%, oraz sprawdź czy bateria nie jest luźna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan Z telefonem nieda się nic zrobić :/ Debugowanie USB jest pewnie wyłączone. Próbuje któryś raz z rzędu i nie idzie :( Jestem załamany tym faktem. bo chyba inaczej się nieda włączyć debugowania USB... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności