Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core Plus] Problem z uruchomieniem,


FajnyNick

Pytanie

SIemanko. SPotkał się ktoś z takim problemem. Chodzi o to, że jak jest bateria włożona to w miejscu pod lampą flash strasznie się nagrzewa. TO stało się dopiero dzisiaj. Chciałem zadzwonić i nie chce się wybudzić. to ja wyjmuję baterię i wkładam. Nawet nie chce się załączyć do momentu gdzie pokazuje nazwe modelu, nawet nie reaguje. Tryb download mode jak i recovery nie działa. Co to może być? Za pierwszym razem po odczekaniu kilku minut zadziałało, włączył się ale zacinał i informacja że niepoprawne wyłączenie telefonu. coś z procesora. Miałem roota i różne modyfikacje xpossed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jak będziesz mógł wejść w tryb download(bo podobno po jakimś czasie możesz) to wgraj stock, najlepiej 3-plikowy, ale nie wiem czy taki na niego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

opiszę to jeszcze raz XD: było tak, pisałem SMS do kumpla, wysłało, zablokowałem telefon i potem już się nie chciał odblokować. Wyjąłem baterie i włożyłem ponownie. Nic. Wyjąłem i poczekałem chwile. włożyłem i się włączył. i był spokój na 2h. pojechałem do kumpla nie chce się odblokować dobra. zostawiłem go. 5/10 min później byłem w domu i nagle poczułem ciepło w kieszeni tam gdzie był telefon. wyjmuje go a tu taki gorący że nie dało się go utrzymać... i do tej pory tak samo jest cały czas. Czasami wyda oznaki życia. że po klikaniu w przycisk home lub power będzie wibrował i po 5x kliknięciu nić przestaje wibrować i nic tylko się grzeje :V :(


A zmianę telefonu zaplanowałem sobie dopiero w listopadzie, najpóźniej w grudniu. Więc chciałbym to sam jakoś ogarnąć. :( już kilka miesięcy po gwarancji... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

możliwe że bateria jest kopnięta, i coś mogła upalić z układu antenowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności