Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus L5 E610] Niestety proces com.google.process.gapps zostal zatrzymany


Majcon

Pytanie

Witam od pewnego czasu mam problem z tym że wyskakują mi komunikaty "niestety proces com.google.process.gapps zostal zatrzymany" lub też aplikacje przestają działać czy też nie wczytuje mi muzyki próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne ale to wywala mnie tylko do recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

jaki masz system? stock? czy custom rom? i od kiedy to się zaczeło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przepraszam temat pisany na szybko 
Więc posiadam telefon LG L5 z wgranym cyanogenmod 11
Błąd ten wyskakuje od około tygodnia może dwóch 
Dodatkowo zaobserwowałem że czasami telefon się wyłącza następnie uruchamia i coś pisze na ekranie niestety nie pamiętam co i aby go uruchomić  muszę wyciągnąć bateria i jeszcze nie da się usunąć aplikacji tz da się ale po ponownym uruchomieniu telefonu aplikacja znów jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Majcon spróbuj zrobić wipe w recovery [czyli do fabrycznych] albo zrób format/wipe system oraz wgraj system na nowo jak i potem gapps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niezbyt wiele to zmieniło 
Zaobserwowałem że aplikacją którą po odinstalowaniu wraca jest clean master inne normalnie działają i nie wiem czy to ona może to pieprzyć ?
Wykonałem teraz przywracanie ustawień fabrycznych lecz wywala mnie to do reconvery wykonuje tam oba wipe następnie wybieram pierwszą opcję i nic telefon się uruchamia i wszystko jest jak było -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Majcon

 

link do PA Gapps:  http://www.androidrootz.com/2015/03/download-android-44x-kitkat-pa-gapps.html

Nie wiem czy dobra strona, wybaczcie jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Majcon zrestartuj kdz'ta, jak to nic nie pomoże to lg flashtool 1,5 (nie myl z flashtool 2014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

@PeliKan nie wiem czy ja mam jakiegoś pecha czy co ale przy próbie wypakowania pliku kdz wyskakuje błąd znaczy plik zostaje wypakowany do file.rar tylko że jak chce wypakować to file.rar to wyskakuje error że archiwum jest uszkodzone a za pomocą drugiego programu to po kliknięciu open i wybraniu ścieżki do pliku kdz nic się nie dzieje 
tego poradnika używałem 
http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4646-wszystkie-lg-lg-flashtool/


@ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Majcon jeszcze raz ponów wypakowywanie, i uruchom ten skrypt jako administrator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Majcon hmmm, miałem ten sam problem z nim na LG L3, spróbuj poprzez kdz updater


http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4959-lgsamsung-sk%C4%85d-wzi%C4%85%C4%87-stocki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

KDZ wywala to 
 

 [R&D Test Tools Log File]00:44:27 : Launching SW update  00:44:27 : Unpacking KDZ   00:46:58 : KDZ file extraced  00:48:34 : Files were extracted.00:48:34 : LGMobileDL Load.00:48:34 : Port = -200:48:34 : Connecting to phone    00:48:34 : PHONE WAS NOT FOUND!      00:48:36 : ===FINISHED=== 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak tylko że sterowniki są telefon jest download (wyłączam go wciskam VOL- i wpinam kabel) 
Wygląda to tak jakby pamięć wewnętrzna była tylko do odczytu bo po restarcie wszystko co zastało zmienione na pamięci wewnętrznej zostaje przywrócone do poprzedniego stanu 
Karta SD działa dobrze 

 

Czyli nikt nie ma pomysłu co to może być i jak to naprawić ?

Edytowane przez Majcon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności