Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Dziwne zachowanie po wgraniu Cyanogenmod


DaRkShAdOw

Pytanie

Witam, otóż mam problem z moim ace 2, po wgraniu CM od 10.0 do 11.0, a mianowicie... wgrywam rom, jest git, potem włączam tele, chodzi normalnie nawet po restore wszystkich aplikacji, myślę.. trochę na nim pobędę.. potem zaczęło się.. zauważyłem problemy takie jak:

- bateria padała po paru godzinach

- bateria ciągle(nawet bez kabli) "ładuje się

- chodzi normalnie lecz często, tak nagle przytnie się, a czasem nawet złapie bootloop(bo się zrestartuje)

Powiecie: można wgrać cm12.1 hm? Również nie. Po przeniesieniu apek na sd po paru uruchomieniach łapie bootloop a jak w tym czasie wyjme baterie i go włącze, to optymalizuje aplikacje chyba z 30min jak nie lepiej..

Narazie mam stock i to bez roota i chodzi nieźle ale że chwilowo niemam karty pamięci (odesłana na gwarancję - sama zabezpieczala się przez zapisem) nie mogę przenieść żadnej apki na sd mimo to jak mówiłem nie muli po wyłączeniu apek typu filmy google, google+ ale chciałbym cm12.1 :/ albo chociaż 11 ale póki co nic nie idzie... proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Po raz kolejny sam sobie poradziłem, na przyszłość może poczekam, aż sam się domyślę niż zakładać od razu temat :D chociaż w sumie... użytkownicy będą wiedzieli co zrobić z takim problemem.. więc tak: co do cyanów do 12.0, telefon sam mi się ładował bo było włączone zasilanie wyjściowe w ChronoSettings(telefon przekazuje zasilanie do podłączonego urządzenia przez USB OTG) wyłączyłem i ta kwestia rozwiązana, narazie mam sporo aplikacji i też nie zamula(chodzi o CM11 by Chrono) co do cm12.1... z żalem pozbyłem się go, lubie lizaka ale to była przesada żeby aplikacje przeniesione na pamięć wewnętrzną(sdcard0) nie wczytywały się na liście a jakby zaczęły to zawiesi się i reboot(ten do bootanimacji) i bootloop, trzeba wyjąć baterię włączyć go, zacznie optymalizowanie aplikacji co zajmuje z 10min, potem ten sam problem, więc już sobie odpuściłem, także jak narazie zostaję na CM11 by chronomonochrome


Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw sprawdź czy fizycznie nie jest uszkodzone złącze ładowania/komunikacji (micro usb), oraz, nie zalecam używania titanum do przywracania apek, tym bardziej z androida niższego niż lolipop na lolipop, tak jak napisałeś skutkuje to bootloopem,

co do tej baterii, to mi się wydaję wada fabryczna, mój kuzyn co mu sprzedałem ace 2 ma tak że przez 2 dni 90% bat zatnie się wyjmie i włoży baterie i ma już 3 procenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bugi romów, co mam innego powiedzieć i tak się ciesz że masz duży wybór w romach, nie tak jak s3 mini, gdzie tylko maclaw coś robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw wgraj 3 plikowy ruski 2.3.6 ten z pit i znów zacznij modować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poddaje się, nie wiem co może być, niech inni wypowiedzą się w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności