Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Gdzie najlepiej kupić One Plus One?


dre4merOn

Pytanie

Cześć w zasadzie to ja już wybrałem telefon One plus One ale moje pytanie brzmi gdzie go najlepiej kupić? Allegro odpada z miejsca. :) Dzięki z góry. :) Czy pozostaje mi tylko ich oficjalna strona główna? I ile aktualnie kosztuje 1200zł? Dzięki z góry za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chciałbym przejść na kartę. Więc nie wiem czy Twój pomysł jest dobry? Mogę się mylić. Czyli po prostu idę do np playa czy plusa i proszę o ten telefon? Nawet jeśli chcę na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, to najnowszy Sony Xperia M4 Aqua w Playu możesz znaleźć za 570zl. Jestem posiadaczem tego telefonu i gorąco polecam. Za tą kwotę też znajdziesz HTC Desire 810, więc myślę, że lepiej u operatora znaleźć z powodu tańszego telefonu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up kolega postanowil jaki chce telefon .. @Nivez, tak, najlepiej przez oficjalna strone 1+1 :) sam wejdz i sprawdz sam ile wszystko kosztuje moze jeszcze Cie cos tam zaciekawi :) a jak telefon bedzie juz twoj to pochwal sie piszac opinie o nim :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@  Dokładnie jest tak jak piszesz. A to prawda, że ten telefon można modyfikować bez utraty gwarancji? Gdzieś tak wyczytałem nie pamiętam już gdzie co wpisując w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oficjalna strona OPO, płacisz przez PayPal'a i tylko czekasz na przesyłkę :P. A co do roota, to jestem prawie pewien, że OPO "pozwala" na takie działania :P.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@seelvinho swoją drogą ciekawe czy pozwala na wgranie CyanogenModa (Nie mylić z Cyan OS, gdzie jest domyślnie wgrany z usługami google i jest bez roota)

a swoją drogą chyba w tym roku sobie go kupię też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro ostatnio na Twitterze współzałożyciel tej marki udostępnił kod źródłowy kernela OPO pod custom ROM'y, dla mnie to jednoznaczne info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja najprowdopodonie za lisyltopadową wypłatę kupuję 1+1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności