Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus G] LG Mobile Support Tool nie wykrywa telefonu - CyanogenMod 12


Radek C

Pytanie

Witam, chciałem wrócić do stocka, jednak wszystkie metody jakie znam prędzej czy później wymagają działania lg mobile support tool, które nie wykrywa urządzenia. Sterowniki zainstalowane, próbowałem z wyłączonym/włączonym debugowaniem/download mode, zmieniałem porty usb, próbowałem na win 7/8.1/10, jednak nic nie podziałało. Jest jakiś sposób, żeby wrócić do tego stocka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C zastosuj się do tego poradnika http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1333-fastboot-adb-driver-fix-dla-windows-8-z-komunikatem-wating-for-devices/na windows 8 wzwyż,

co do tego samego problemu na 7demce, reinstal sterów, sprawdź kabel, port

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C bo stery pobierasz osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C to nie SONY gdzie w flashtoolu masz sterowniki,

tu masz link do sterowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C napewno tryb download masz włączony? (przy wyłącznonym urządzeniu trzymając klawisz ściszania podpinasz kabel od PC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C spróbuj na innym PC, wydaje mi się że USB Ci krzaczy, ale najlepiej się upewnić na innym PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C ale nie że na innym PC, czytając tę wiadomość że próbowałeś na innych systemach zrozumiałem że reinstalowałeś systemy/masz wgrane te wszystkie, musi być coś z połączeniem, nie ma innej opcji, no chyba że ucegliłeś tak telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C zobaczy czy są stocki w zipe flashowane przez custom recovery, albo wgraj stock po usprawnieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radek C hmmm, mam, pobierz googlowskie stery pod fastboota i spróbuj wgrać ręcznie na ten tryb dl (?) myślę że może pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności