Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC desire X/C] Problem z poradnikiem CM


Bartek  Kuzij

Pytanie

Witam chce wrzucić CMa na htc desire X szukalem tu na forum konkretnie pod X ale nie ma ... gdzies zauwazylem ze ktos napisał aby zrobic to tak jak pod C czyli http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1518-htc-desire-cdesire-c-nfc-instalacja-krok-po-kroku-cyanogenmod/
więc tak ściagam wszystko co tam trzeba wszystkie te sterowniki itp.. gdy telefon jest włączony normalnie wszystko łądnie działa mój windows (10) wykrywa normalnie HTC/x natomiast gdy przechodze do momentu gdzie trzeba wejść w fastboot i podłaczyć urzadzenie do PC w windows wyskakuje że nie rozpoznano urzadzenia USB... a moze jest gdzieś bardziej łatwy sposób na wgranie CMA ? jak robiłem sobie nexusa 4 to nie było takich trudności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@ bo nie uruchamiasz tej aplikacji, tylko opalasz ją przez cmd, tu masz linka do poradnika jak używać adb sideload, metoda uruchamiania jest podobna


http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4501-poradnik-jak-u%C5%BCywa%C4%87-adb-sideload-oraz-jak-zainstalowa%C4%87-apk-poprzez-adb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej wroce z pracy obczaje.... Choc poki co robi sie chaotycznie... Bo w tym poradniku pisze zeby miec custom recovery a ja nawet nie mam odblokowanego htc... Moze cos nie łape ale wybaczcie jjestem zielonkawy dosc w tych sprawach .... A cos musze zrobic bo telefon sam sobie dzwoni.. Wlacza sie i wylacza... Sprzetowo wszystko ok tylko ten fabryczny android tak wiesza juz ze to poezja... Ale dobrze ze jest to forum to z wasza pomoca na pewno dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm zobacze narzeczona ma lapka z win 7 to tam najpierw sprawdze i mowisz ze ten poradnik z 1 posta w tym temacie powinien predzej przejsc niz na win 10? Przed 16 sie za to wezme poki co praca mnie hamuje

no wiec wrocilem zrobilem to na win 7 i poszlo odblokowałem lecz teraz stoje na wgrywaniu recovery... gdy wpisuje fastboot flash recovery.img naciskam enter i mam "error: cannot determine image filename for 'recovery.img' a plik jest wrzucony tak jak pisze w poradniku to folderu z fastboot u mnie na kompie to C:\fastboot>

poszlo... moj blad.. lecz teraz htc wisi juz z dobre 10 min na opcji entering recovery...

OKEJ chlopaki teraz to pomocy . . ..  sciagnalem CMA wgralem na SD wierszem poleceń wgrałem boot.img i tam wszystko bylo done.... potem wchodze w twrp 2.7.1.0 robie wipe itd a potem install ZIP z karty sd wczesniej pobranego CMA i wyskakuje bład .... E:error executing updater binary in zip '/sdcard/cm10_golfu-build3-wifi-fix.zip co teraz ?? telfon sie ciagle resteuje gdy wezme rebot system moze jakis inny rom pojdzie ?

inny rom tez nie idzie

Dokładnie to mam taki problempost-31668-0-78745800-1439928620_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ albo nie ten rom wgrywaszm albo nie te custom recovery masz, stawiam na recovery, wgraj nowszą wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ w teorii dowolne pod Twoją wersję os'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wiec wrzucilem twrp 2.8.5 i niestety nadal jest to samo .... nie wczytuje romu z poradnikia czyli cm 10 .... macie jakies pomysły albo jakis inny stabilny rom ?  patrzylem na google ale tam gdzie nie wejde zawsze pisze ze cos nie działa ;/


w TWRP zaznaczylem opcje skip md5 file i teraz jest blad "unable mount "/cache


własnie jestem po sprawdzaniu innych rom... zaden z nich nie wchodzi jest to  samo . . . . 4 rózne rom.


Halo? Kazdy na urlopie xD ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ nie urlop, praca, hmmm, a spróbuj wgrać plik boot.img via fastboot tak jak dla Xperi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności