Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] Telefon nie działa po wgraniu Stock'a.


Taurean

Pytanie

W ostatnim czasie postanowiłem powrócić do Stock'a z CM 11. Robiłem to już wiele razy, ale tym razem coś nie wyszło. Po zakończeniu wgrywania systemu Odinem telefon się uruchomił i wyświetlił komunikat.

 

Encryption failed

 

Unable to complete encryption due to interruption. Perform factory data reset (erasing all your data) before use. After resetting, try encrypting device again.

 

Polecony przez komunikat ,,factory data reset" nic nie daje. Tak samo jakikolwiek wipe.

 

TWRP zostało z CM 11 (dlaczego?).

 

Ma ktoś propozycję co robić? Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S. Telefon ostatnio miał problemy z baterią, które zaczęły się od CM 12. Restartował się dość często przy używaniu aplikacji takich jak Chrome, Facebook. Po restarcie trzeba było chwilę poczekać, bo szybkie wpisanie kodu SIM restartowało go na nowo i tak w kółko.

 

post-31615-0-86092300-1439646311_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Fuck, nw co to moze byc, ale teraz sprobuj tak:

-na forum jest moj poradnik zatytulowany [Aroma]Recovery Switcher 1.1 i przez niego zainstaluj stock recovery, potem dopiero flash romu i potem mozesz sb wgrywac recovery jakie chcesz ale przy wgrywaniu stock romu najlepiej przywrocic stock recovery, w tym pliku zawartym w poradniku jest rowniez najnowsza wersja twrp, touch cwm i philz touch wiec nie musisz szukac na necie jakiegos recovery na twoj tele :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Taurean spróbuj jeszcze raz, ew wgraj tego cm'a na nowo i sflashuj mu starego cmw'a

i zrób format /system /data /cache /dalvik i reflash stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jest to spowodowane przez reflash partycji na ext4 a stock o ile pamiętam obsługuje tylko ext2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Taurean spróbuj wgrać 3 plikowy stock z plikiem pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw to podlinkuj go koledze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan@DaRkShAdOw Problem rozwiązany... W połowie.

 

Zauważyłem, że po każdej instalacji Stock'owego systemu TWRP się uruchamiał i coś instalował. Wgrałem przez Odina CWM - jak dobrze myślałem, pomogło. Po pełnym wipe w CWM ponownie zainstalowałem ROM, tym razem CWM też się pytał, ale miałem możliwość wyboru. Dałem nie i system zaczął działać.

 

Będę jeszcze raz to pewnie robił, to jak nadarzy się okazja wrzucę zdjęcie tego co wyświetlił. W każdym razie, jeżeli macie tą paczkę, to podeślijcie. ROM pobrałem z SamMobile - wcześniej normalnie mi wgrywał podstawowe Recovery, a teraz tak wariuje. Nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@PeliKan @DaRkShAdOw Po zainstalowaniu systemu Odinem CWM nie usuwa się, natomiast pyta się: ,,Install Untrusted Package? THIS CAN NOT BE UNDONE". TWRP instalowało jakiś OpenScript. Czemu Odin nie instaluje podstawowego Recovery tak jak to robił wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności