Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S3 Mini] CyanogenMod 11.0 nieładuje


TheUltiPL

Pytanie

Witam, dziś zainstalowałem wasz system 11.0 gdy bateria mi się rozładowywała, chciałem go naładować pisało ładowanie 36% po 5 minutach: ładowanie 35% pomocy chce mieć wasz system liczę na szybką pomoc ;) A i dodam, że ekran randomuje przeskakuje z maks "59 - 70" zużywania energii, a telefon gdy jest używany się rozładowywuje normalnie się ładuje ale lelum po lelum ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie korzystam, czasami. Wogóle na żadną ładowarkę nieładuje. Przedłuża czas rozładowania 1%. Mój brat mówi, że niema sterowników do ładowania ;/ ale przedtem ładowała normalnie troche długo ale ładowala teraz sie rozładowywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zalecam także kalibracje baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm... masz coś takiego jak novathor setting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, zamykam temat. Co do waszej opinii systemu to jestem "zawiedziony". Android ładniej chodzi nic nietrzeba robić, tylko się podłącza i się ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności