Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Nexus 4] Dzwonki i tapety zmieniają się same.


Bartek  Kuzij

Pytanie

Witam mam problem jakieś 2 lub 3 dni temu mój tel. Zaczął sam zmieniać sobie tapety na standardowe i dzwonki to samo ... Mam apke zedge nie wiem czy to przez nią ale restet do fabryki nie pomógł jak ustawie inną tapete niż ta co jest w standard to po 10min max zmienia mi się na standardową... Pomocy[emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozumiem. Tylko że 5.1 aktualizowalem z pozycji telefonu oficjalnie a dodam że było to jakiś 1 lub 2 miesiące temu i nie miałem takich checy

Witajcie wróciłem do domu i już napotkałem 1 błąd :D co to instalowania tego moda otóz w poradniku jest tak :

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia
  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery
  4. Wykonaj pełne wipe systemu
  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps <-może jakieś konkretniejsze instrukcje ?
  6. Reboot

OK juz wszystko działa zainstalowalem CM :) jest o niebo lepiej :P nawet problemy z karta sim zniknely ^^ pozdrawiam i dzieki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ są różnego rodzaju apki do aparatu w Google Play ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności