Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Core Duos i8262] Komunikat: "E: Can't mount cache/data/itd.


Paweł Sztekler

Pytanie

Witam.


Jak w temacie posiadam problem z tym właśnie komunikatem który wyskakuje mi cały czas w CWM Recovery. Chciałem wgrać jakiegoś customRom'a i wtedy przy robieniu wipe się to pojawiło. Patrzyłem kilka poradników jak sobie z tym poradzić ale albo nie ma dla mojego modelu albo metoda nie działa. Miał ktoś kiedyś z takim czymś styczność albo wie jak sobie z tym poradzić to byłbym bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sprawdź czy jest aktualizacja Twojego custom recovery

A ten problem wygląda albo ns rozwaloną partycje cache w co wątpie, albo źle mapowanie przez cwm, spróbuj ręcznie zamontować i sformatować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wlasnie nie dziala... dziala tylko kiedy zrobie format a potem wipe to jest ok, ale po reboot systemu i ponownym wejsciu w recovery jest to samo... a kiedy probuje wgrac jakis ROM to wywala mi CWM i system sie restartuje... a i jeszcze jedno, mimo zrobienia pelnego wipe oraz format cache i data to uruchamiajac tel system pozostaje niezmieniony czyli jest wszystko tak samo jak przed wipe'owaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To moze odnosnie tego 3 plikowca osobny temat zaloze ale to pozniej. Teraz kolejna sprawa... Zainstalowalem TWRP i tam pelen wipe i z kilku ROM'ow udaje mi sie zainstalowac jedynie CM 10 i to przeznaczonego na i8260... ROM'dziala stabilnie tylko brak obslugi SIM... Na innych ROM'ach pojawia sie kominukat w recovery: E: Unable to mount 'system', a flashowanie przebiega normalnie i na koniec pokazuje ze z sukcesem zainstalowano tylko ten kominukat sie na koncu pojawia i wlaczajac tel wiesza sie na pierwszym logo Samsung z modelem i8262 i dalej nic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Probowalem CWM Recovery 6.0.3 i TWRP 2.7. Obydwa sa w najnowszej wersji a CWM w innej np starszej nie moge nigdzie znalezc... Sprobowalem teraz tez metody przez ADB Sideload ale to samo, po zainstalowaniu ROM'u wywala E: Unable to mount 'system'... powoli zaczynam juz tracic checi i cierpliwosc na ta bezproduktywna zabawe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Paweł u mnie to samo - też próbowałem wszystkich opisanych przez Ciebie sposobów i tak samo bez skutku :/
Na tutkach youtube testowy egzemplarz Samsung GT-I8262 przechodzi flashowanie do Lilicopa bez problemu.
Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu, czy komuś w tym modelu udało się zrobić flashowanie jakiegoś custom room (kit kat albo lilicop)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności