Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus 4XHD P880] Cegła po wgraniu CWM na zablkowanym BT


assasyn1000

Pytanie

Próbowałem wgrać CyanogenMod, zrootowałem urządzenie nie odblokowałem bootloadera następnie ściągnąłem recovery z jakimiś chińskimi znakami po którym tele nie chce się uruchomić (stoi na logo i nie chce przejść dalej). Dodam że występuje też błąd przy wchodzeniu w recovery "boot signature image" tak więc nie mam zielonego pojęcia co dalej robić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W zakładce zarządzanie informacja o dodatkowym porcie pojawia się tylko w przypadku wyłączenia telefonu i podłączenia go do komputera... po kilku sekundach tel wygasa i traci połączenie.. Natomiast podtrzymując fona my życiu (zapobieganie wygaśnięciu ekranu) operacja zatrzymuje się na 1 % gdy tel gaśnie operacja kończy się niepowodzeniem

 

post-69170-0-47205000-1437638360_thumb.j

post-69170-0-38621500-1437638363_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz świadomość, że w sposób oczywisty uwaliłeś telefon i teraz może nie da się go naprawić??

Dlatego masz teraz takie problemy.

Spróbuj jeszcze wgrać przez PC Suite  LG system awaryjnie.

Wpisujesz tam IEMI i model i samo pobiera firmware i wgrywa.
O ile oczywiście się da..coś z robić z tym telefonem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj wgrać V10H, jak te awaryjne odzyskiwanie nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zreinstaluj sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podczas wgrywania firmware tel ma być włączony (uruchamianie stanie na logo LG)  czy po prostu podpięty ? 


Podczas wgrywania firmware tel ma być włączony (uruchamianie stanie na logo LG)  czy po prostu podpięty ? 

Emm skończyło się tak jak poprzednim razem.. Istnieje jakaś możliwość dokonania przywrócenia ustawień fabrycznych z konsoli Cmd ? Czy istnieje szansa że serwis byłby w stanie usunąć "usterkę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ogarniesz sobie stockowe recovery dla p880 to możesz je wgrać przez fastboota... Pogogluj Revised-P880 w tej paczce masz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ogarniesz sobie stockowe recovery dla p880 to możesz je wgrać przez fastboota... Pogogluj Revised-P880 w tej paczce masz wszystko

Ściągnąłem paczkę użyłem dołączonego programu lecz żeby dokonać jakich kol wiek zmian muszę mieć włączony tryb debugowania.. Tel jak już wspominałem zatrzymuje się na logo LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wykrywa go adb? Hmmn a odpal w ten niedziałający tryb recovery,może podziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wykrywa go adb? Hmmn a odpal w ten niedziałający tryb recovery,może podziala

Emm trochę Cię ni rozumiem.. Na razie odkryłem że ręczne odpalanie różnych ...bat z folderu działa na mój telefon puki co udało mi się dostać do bootloadera i próbuję go uaktywnić ale pojawia się czerwony napis "Download mod !!!" i dalej nic.. Adb po odpaleniu szybko przewija tekst ii się wyłącza. Raz w boot unlock udało mi się zajść nieco dalej pojawiły się następne napisy ale znowu się zacięło. Po za tym przy przeprowadzaniu tej akcji znika z menadżera urządzeń port od tele a ukazuje się fast boot który napotyka na jakiś problem.

 

post-69170-0-03903800-1437658752_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ehh recorvery nadal nie działa.. Powiedzcie co dokładnie mam zrobić (trochę bardziej szczegółowo) bo nie mam pojęcia co zrobić. Miałem wgrać recovery przez fastboot jak to się robi ??? Jak włączam fastboota nic się nie otwiera, są pliki bat z różnymi recoverami 3 rodzaje żaden z nich się nie instaluje znaczy się (nwm) konsola cmd na chwilę się otwiera i zaraz zamyka przez co nie mogę wyczytać nic na ten temat czy operacja przebiegła pomyślnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Adb reboot bootloader

Fastboot flash recovery recovery.img

Gdzie recovery.img to te stockowe recovery,

Mam nadzieje ze wiesz jak używać komendy, jak nie wiesz to luknij na temat o adb sideload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności