Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Grand Prime] Problem z ładowaniem w samochodzie oraz zawsze uruchamianie recovery


Grzegorz Szwarc

Pytanie

1

Zrobiłem root'a Odinem na Samsungu Galaxy Grand Prime. Nie ładuje mi telefonu w samochodzi. Brat ma taki sam model bez root'a i mu ładuje. Wcale nie pojawia sie znaczek ładowania, telefon nie przyjmuje energii.

 

2

Postanowiłem sprawdzić czy to wina root'a i chcę zrobic pelny unroot. Zrobiłem to poprzez taka opcję w superSU.

Po unrocie:

w telefonie o aktualizacji pokazuje mi ze telefon zmmodyfikowano w nieautoryzowany sposób. To nie problem bo przez kies3 moge mu wgrac stock'a. Z kazdym wyłączeniem telefonu lub ponownym uruchomieniem włącza mi sie tryb recovery. Muszę kliknąc "reboot system now" i dopiero się uruchomi. Zrobiłem unroot'a, lecz to dalej zostało. Jak to usunąc, czy kies mi przywróci oryginał. Nie wiem czy rozumiecie, tak zeby serwis sie nie dowiedział.

 

Link do filmu z tego problemu:

https://www.dropbox.com/s/mo87od1bapv9qqw/DSCN1407.MOV?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wgraj stocka przez odina, co do rootu, co ma piernik do wiatraka xd? Wgraj stocka przez odina, lub custom rom

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o to chodzi że Kiesem jest większa szansa że coś uwalisz. Odinem łatwiej ;)


i jeśli chcesz aby nie było śladu po roocie, to w recovery sformatuj /system, /data i /cache , potem tryb download i flash stocka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności