Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend GT-S7560] Telefon nie włącza się, nie reaguje tryb download i recovery


Batop

Pytanie

Witam,

Kilka dni temu postanowiłem, że wgram Cyanogenmoda na mojego Trenda. Roota miałem już jakiś czas na telefonie. Moja przygoda z tym zakończyła się na wgrywaniu CWM. Wgrałem CWM Odinem korzystając z tutorialu zamieszczonego na tej stronie( http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1635-galaxy-trend-plus-gt-s7580-root-i-wgrywanie-cwm/). Jednak telefon po wciskaniu kombinacji klawiszy nie chciał się uruchomić ani w tym trybie, ani nawet w trybie download.
Pozostawiłem sprawę i postanowiłem że pobawie się bez Cyanogenmoda. Mam programy typu titanium backup, grenify, sdmaid, a także program (zapomniałem jego nazwy) do SWAPowania ROMU na RAM (nie wiem czy dobrze to ująłem). Stworzyłem 2 partycje na mojej nowej karcie SD i ściągnąłęm program LINK2SD aby poprzenosić programy na karte pamięci. Faktycznie telefon zaczął działać szybciej po tych operacjach. Jednak dzisiaj działając w LINK2SD w menu natknąłęm się na przycisk "uruchom" nacisnąłem go i moje oczy ujrzały meny do ponownego uruchomienia telefony i jedną z opcji do wyboru była opcja urochomienia w trybie recovery. Nacisnąłem więc to, myśląc, że w ten sposób może wejde w te recovery. 
Niestety telefon od tego momentu nie uruchamia się. Widnieje jedynie logo SAMSUNG GALAXY TREND i żółty trójkąt (ten od flashowań). Nie mogę telefonu uruchomić w sposób normalny, nie mogę wejść w tryb download, aby zainstalować nowy sof, ani nie mogę wejść w tryb recovery. Jedyne co aktualnie mogę zrobić to wyjmować baterię i próbowac uruchomić ponownie.

Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wyjmij baterie następnie podepnij urządzenie do PC trzymając przycisk ściszania oraz home button, następnie potwierdź przyciskiem w góre by wejść w tryb download, a następnie zamontuj baterie z powrotem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zobacz baterie czy nie rozładowana i próbuj z baterią odpalić tryb download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bateria nie rozładowana, w niej tryb download nie wchodzi (jak już wcześniej wspominałem gdy wgrywałem CWM coś nie wyszło i nie ma ani recovery ani trybu download). Dodatkowo teraz słyszę, że gdy wkładam baterię i odpalam telefon (stoi on na logo samsunga), to szumi coś. Czyżby coś sprzętowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, podepnij go pod pc i zobacz czy fastboot bądź adb go wykrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wpisujesz fastboot devices

albo adb devices

jak złapie go w adb to wpisujesz zas adb reboot bootloader lub download i flashujesz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie to  nie podróbka, brałem go w orange na mixa. dobrze wiesz, ze z tym znakiem trójkąta na serwis mi nie wezmą a jak wezmą to zapłace pewnie tyle, że lepiej sie opłaci dołozyć stówe i kupić lepszy fon.
Nie ma jakiejś możliwości zrobienia czegoś w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kombinuj, musi się udać, musi za którymś razem zaskoczyć tryb download, bądź kup/zrób własny usb jig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Dziękuję Ci bardzo PeliKan za pomoc i poświęcony czas,

ten drugi link zdążyłem akurat znaleźć, ściąga się szybko jak krew z nosa, no ale cóż. Napisze jak postępy będą wyglądały. Jeżeliby mi się udało to mogę z takiej pozycji spróbować jeszcze raz cyano wgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, nie wiem, chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności