Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 4] Problem z instalacją aplikacji przez sklep


Kuba Dombrowski

Pytanie

Witam. Otóż mam taki problem że jak pobiorę jakąmś aplikacje z Google Play to gdy skończy się pobierać to się ona instaluje. Problem polega na tym ze te instalowanie nie chce się skończyć. Zostawiłem telefon na noc żeby mi się zainstalowała jedna aplikacja i wstałem rano żeby zobaczyć co i jak ale aplikacja dalej się instalowała. Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To dotyczy wszystkich aplikacji i nie mogę wyczyścić dane sklepu play bo próbowałem sam naprawić ten problem wymuszając zatrzymanie sklepu i teraz nie mogę wyczyścić danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zrób wipe data w recovery bądź HR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zrób kopje zapasowe aplikacji, jak nie musisz mieć aplikacji z danymi zrobiony backup to skopjuj wszystkie apki z folderu /data/app

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hard Rest, czyli do ustawień fabrycznych

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w sumie to jest to samo, różni się tym że wipe możesz zrobić jak masz bootloopa i Ci system nie odpala,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie zrozumiał..

 

Jeżeli masz autosynchronizację, to po wpisaniu e-maila dane wrócą (aplikacje itp) google play samo je zainstaluje. I nie musisz ich sam instalować. 

Jeżeli tego nie masz..to może być problem. Bo twój problem może leżeć właśnie w sklepie google. A jak przywrócisz backup, to problem też wróci. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności