Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L9] Nie dziala ani android, ani recovery


Grzegorz Szwarc

Pytanie

Chciałem instalować CM. Używałem recovery, wcześniej je zmieniajac aby booladera odblokowac. Pózniej wgrałem nowe twrp i rom, ktory mi nie zakceptowało, wiec uruchomilem ponownie fona. I pokazało się wybór języka(orginalny system 4.1.2 LG), czyli nowy sie nie wgrał. Wyłączyłem przyciskiem power, bo się spieszylem myslac ze bede mogl pozniej wlaczyc i wybrac jezyk, odpalic system i naprawic coś. Gdy wróciłem, ani telefon sie nie uruchamiał,a ni tryb recovery. Uruchamia sie znaczek lg i nic dalej. DZIAŁA tylko fastboot, który nie wiem jak obsłużyc bo prosi o podanie cyfr ;załacznik; .Od tego momentu jak podłączyłem telefon do ładowania cały szybkjo sie nagrzewa do okolo 35 st. C.

 

Pojawia się pytanie co zrobić? NP. Czy da sie wgrac nowy recovery i rom z poziomu windows na fastbott w lg.

Jeżeli ja nie mogę go naprawić, to czy serwis da rady, i ok. maks koszt (orientacyjnie).

Pisanie typu : ucegliłeś telefon, itp. mija się z celem. Będzie to zgłaszane, ponieważ proszę o pomoc, a nie o wytykanie popełnionego błedu.

No chyba że tak jest, ale prosze o argument, wyjasnienie itp.

 

Za każdy poświęcony czas serdecznie dziękuję. ;)

 

P.S Zrobiłem przed wszystkim backup recovery i rom-u. Nie wiem jak wczesniej udało mi sie wejsc do fast boot, bo w momencie pisanie tego juz nie mogę aby dac zdj.

post-64898-0-73995600-1434312599_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Flashtool 2014 to nędzny dodatek gui pod kdz, chodziło mi o bardziej LG Flashtool 1.6, udało mi się do znalezc, ale linki uszkodzone były :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pokombinuj z kdz, musi iść, nie ma opcji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Plale że kombinuj programem kdz updater, a co do wypakowania... Mój net nie należy do szybkich

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no wlasnie ten prgram mi sie zacina, wypakowuje do pliku cab do pojemnosci 125mb i error, musze wylaczac przez menadzer zadan, caly plik powinien wazyc ok. 600MB

ze swoim samsungiem dam rady, tu mi sprzet komplikuje

 

Jak myslisz w pierwszym lepszym serwisie smartphone mi to zrobia? Jak nie to jaki, autoryzowany lg? oni to zkasuja kieszen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podejrzewam że koszt to 80zł

ja mogę zrobić za cene przesyłki+jakieś piwo xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

L9'tki mają takie problemy z flashowaniem, za którymś razem wskoczy,w każdym razie upewnij się czy stery są wszystkievwgrane itp

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm.. Jutro jak bebe miał czas to popatrze w necie, może są stocki w postaci dz i dll

/edit a awaryjne odzyskiwanie systemu działa Ci?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności