Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L9] Nie dziala ani android, ani recovery


Grzegorz Szwarc

Pytanie

Chciałem instalować CM. Używałem recovery, wcześniej je zmieniajac aby booladera odblokowac. Pózniej wgrałem nowe twrp i rom, ktory mi nie zakceptowało, wiec uruchomilem ponownie fona. I pokazało się wybór języka(orginalny system 4.1.2 LG), czyli nowy sie nie wgrał. Wyłączyłem przyciskiem power, bo się spieszylem myslac ze bede mogl pozniej wlaczyc i wybrac jezyk, odpalic system i naprawic coś. Gdy wróciłem, ani telefon sie nie uruchamiał,a ni tryb recovery. Uruchamia sie znaczek lg i nic dalej. DZIAŁA tylko fastboot, który nie wiem jak obsłużyc bo prosi o podanie cyfr ;załacznik; .Od tego momentu jak podłączyłem telefon do ładowania cały szybkjo sie nagrzewa do okolo 35 st. C.

 

Pojawia się pytanie co zrobić? NP. Czy da sie wgrac nowy recovery i rom z poziomu windows na fastbott w lg.

Jeżeli ja nie mogę go naprawić, to czy serwis da rady, i ok. maks koszt (orientacyjnie).

Pisanie typu : ucegliłeś telefon, itp. mija się z celem. Będzie to zgłaszane, ponieważ proszę o pomoc, a nie o wytykanie popełnionego błedu.

No chyba że tak jest, ale prosze o argument, wyjasnienie itp.

 

Za każdy poświęcony czas serdecznie dziękuję. ;)

 

P.S Zrobiłem przed wszystkim backup recovery i rom-u. Nie wiem jak wczesniej udało mi sie wejsc do fast boot, bo w momencie pisanie tego juz nie mogę aby dac zdj.

post-64898-0-73995600-1434312599_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

po 2. najpierw przejrzyj forum czy juz nie ma takiego tematu/poradnika, jak to naprawić

to sprawdziłem szukałem całą, niedzielę

 

 

po 1. zła nazwa tematu

nie wiem co ty widzisz w niej złego, bedziemy sie uzerac z regulaminem czy pomozesz jak wiesz, wszyscy musza pisac nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

więc tak, tryb download włączasz podpinając urządzenie trzymając przycisk ściszania pod komputer, najlepiej oryginalnym kablem

tu masz poradnik ogólnikowy jak wgrać stocka, http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4959-lgsamsung-sk%C4%85d-wzi%C4%85%C4%87-stocki/

po tym zabiegu Twój bootloader zostanie w stanie nie naruszonym, t znaczy że jak go odblokowałeś będzie odblokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na tej stronie do pobrania romu kdz sa 2 niebrandowane z czego jeden link tylko dziala z czego ten co pobieram przy wypakowywanie 2 programami wywala error

 

a ten link jak wgrywac rom (bez wypakowywania pliku kdz) jest przykładem dla lg l3 robiac tak samo dla lg l9 jest okej?

 

Gdzie indziej mam do wyboru tak

a jaki stock rom wybrać? nniebrandowany a,b,c, d

 

SWIEZY jetsem, jak polubic twój post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

obojętnie jaki rom, ważne by był dla Twojego urządzenia, tak możesz wgrać KDZ'tem, oraz tak, ta metoda flashowania jest uniwersalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pogogluj lg l9 stock

Albo popatrz na chomikuj, spróbuję zagadać z kimś by zrobił reupload na jakiś inny serwer potem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://lmgtfy.com/?q=lg+l9+stock

prosze :P

pierwszy link z góry, ten od xda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no dobra, tam juz bylem, bo akurat ta animacje co mi dales to tak jakbym nie sprawdzil wujka google XD ;)

wszystko okej ale nie ma zadnego linku do polskiego stocka, sa europejske itd.

 

No CHYBA ZE LICZA SIE LITERY NP. V20C, a jaki kraj to już nie,

tylko czy system bedzie po polsku i bez dodatków operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ten europejski jak najbardziej będzie właściwy, ma język polski

bedzie bez brandu jak jest euro open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poszukaj innej metody na rozpakowanie na pliki, ewentualnie, jak zaczniesz flashownie w programie kdz, to on sam Ci wypakuje to na plik dz i dll

waże byś skopjował te pliki podczas flashwoania (jeśli pójdzie gładko przez kdz i się wgra to nie musisz nic kopjować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak rozpakowuje, gdy podczas program wyswietla brak odpowiedzi, zacina sie i wylacza, przy czym scina troche kompa a wypakowuje pliki do foramtu.cab . Nie ważne czym wypakuje wyświetla pliki sa uszkodzone i błedne kolo sie zamyka

 

Wujek google tez nie zna odpowiedzi

pls

pomóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ten co wypakowales to jaki kdz? bo musi byc lg l9 niebrandowany i polski

potrzebuje plik dll który masz i dz którego nie masz

 

tu jest napisane ze powino po wypakowaniu byc jeszcze plik dz wiec nie wiem o co chodzi?

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4646-wszystkie-lg-lg-flashtool-jak-u%C5%BCywa%C4%87/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to jest kdz v20o i wszystko poszło bez żadnego błędu więc może tyle wystarczy, nw niech @PeliKan na to luknie, a ją w międzyczasie zauploaduje ten plik dll

 

już. link : http://www.mediafire.com/download/dqi32r17niiniip/LGP760.dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeszcze dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wybacz, literówka mała, jeszcze plik dz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W S/W wybierasz plik DZ wypakowany z archiwum KDZ'ta jak na ss

Pelikan, sam w pordaniku napisałeś ze oprocz pliku .dll w programie  LGflashtool trzeba jeszcze dac plik .dz po wypakowaniu z kdz. Tyle ze DarkShadow tego nie ma. Skąd go wziaśc, dzieki za pomoc, musze naprawic ten telefon, to bardzo wazne,a wam wisze obojgu przysługe - nie małą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmm, musisz poszukać jakiegoś programu do wypakowywania plików wdb a następnie do pakowania do plików dz, aczkolwiek, zobacze czy nowszej wersji nie ma już LG Flashtoola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności