Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note 3 Neo N7505] Nie chce załadować systemu


Wiciu96

Pytanie

Witam, jestem tu nowy i prosił bym o pomoc, (nie wiem czy dobry dział tematu ale mam nadzieje że żaden admin nie będzie na mnie zły :) )

Pacjent: Samsung Galaxy Note 3 Neo LTE
 

Mam problem z moim telefonem, robiłem dzisiaj reset systemu przez ustawienia i tak się stało że z telefonu podczas tego wypadła bateria. 
Teraz telefon nie chce odpalić systemu jedynie logo samsung note(..) i tyle, udało mi się tylko odpalić tryb download. Prosił bym o pomoc jak postawić teraz na niego system? Wiem że przez odina ale nigdy tego nie robiłem więc prosił bym wręcz o łopatologiczną instrukcję i ew pomoc w znalezieniu jakiegokolwiek systemu na tel tel gdyż nie mogę znaleźć żadnego normalnego linku w którym da się coś pobrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Pobierasz soft na twoj model (np z sammobile) odina i sterowniki usb do twojego telefonu

2. Instalujesz sterowniki

3. Wlaczas w telefonie tryb debugowania

4. Odpalasz odina (przed tym wylaczas kiesa i inne antywirusy)

5. Wchodzisz w tryb download i podpinasz fona do pc

6. Instalujesz odinem soft

Tada .. Zrobione xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie takie tada jak juz napisałem wszesnie nie przyjmuje mi innego softu jak tylko ten zakichany niemiecki prosze o  konkretne odpowiedzi pisze juz druga strone załanczam foto ze nie przyjmuje softu xeo ten niemiecki jest do d.... ludzie napiszcie wreszcie konkretna odpowiedz jak wywalic ten niemiecki soft a wgrac xeo to nie muj pierwszy samsung i nie pierwszy telefon z antkiem z htc se radziłem gzie bylo trudno a ten sie uparł i niechce  niemam mozliwosci znalezienia romu czteroplikowego bo by mi poszło od strzału czy istnieje inna mozliwos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm @DaRkShAdOw zrobił ciekawy poradnik jak wgrywać stocki via custom recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności