Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L5] Bootloop


xaddrian x

Pytanie

Instaluje różne romy, większość wiecznie się ładuje, zawiesza się na ekranie ładowania. Mam natomiast jeden system, który o dziwo się uruchamia, lecz tak jak w ostatnim wątku pisałem wyskakują ciągle okienka typu "com.android.phone has stopped". Nie mam pojęcia co robić, a jeśli o hard reset to coś mi on nie wychodzi, próbuję różne kombinacje klawiszy i niestety nie chce się resetować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tu xaddrian x. Piszę z drugiego konta gdyż na Tapatalku nie mogę się zalogować przez google. Wgrałem przez kdz jak na screenie wyżej, lecz nadal ekran ładowania stał w miejscu. Użyłem kombinacji dzięki której wchodzi się w cwm i zamiast tego niechcący zrobiłem hard reset. Super, wielkie dzięki za pomoc, można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc tak, to mówisz że znalazłeś ten co działa, jednakże co chwile wyskakuje monit o zamonięciu aplikacji?

To wgraj go, na te chwile lepiej żeby chociaż uruchamiał się po części

I jeszcze raz przepraszam za zamknięcie tego tematu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W internecie szukałem rozwiązania z tym zamykaniem aplikacji, natomiast wszędzie ludzie mają lżejszą sytuację. Tzn po wyskoczeniu komunikatu o zamkniętej aplikacji mogli ją zamknąć i przez chwile coś robić na telefonie, ja jednak po zamknięciu mam kolejny. Brak pomysłu.


A i nie ma sprawy, zdarza się :D


Jest szansa, że to wina basebanda?


O ile dobrze widzę w telefonie nie posiadam systemowych aplikacji takich jak: instalacja, wiadomości, kontakty, galeria. W tym chyba siedzi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zajrzyj tu

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4959-lgsamsung-sk%C4%85d-wzi%C4%85%C4%87-stocki/

I pobierz jeszcze raz stocka, i zrób to na naładowanym telefonie, minimum 90%bateri byś miał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Daj zrzut ekranu, jak to wygląda, oraz daj też na nim folder z tymi plikami .dz i .dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To teraz, musisz się bardzo skupić, i przekopjować nazwe .dll'a i pobrać z innego źródła, bądź uruchom na nowo lg flashtool,

Ja ide spac, jutro napisze cya, trzymam kciuki, wierze w Ciebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności