Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[OnePlus One] Pewien eksperyment!


nikoTMPL

Pytanie

Witam.

Mam zamiar zainstalować cyanogenmod 12 z nexusa 4, obecnie używam Androida 5.0 Lollipop tylko to jest "fałszywy" oparty na Android 4.2.2 Jelly Bean. Mam parę pytań:

-W rom'ie z nexusa 4 są softkey'e (klawisze na ekranie) a na moim telefonie są klawisze na obudowie i czy będą działać klawisze na obudowie.

-Czy telefon w ogóle się włączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Byc moze cm 12 na Twoj alcatel to port, a ze nexus 4 byc moze ma podobne parametry wiec port wyszed. Jak zainstalujesz zipa z nexausa, conajwyzej boot animacje zobaczysz, dalej pojda sterowniki (zle) i byc moze montowanie partycji, wiec nie doac ze nie uruchomisz, to mozesz miec spore problemy z urichomieniem telefonu na starym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś słyszałem legendy na temat rom. Przykładowo ktoś zainstalował system z Noki 3310 na jakimś Simensie. Kurde teraz mamy Androidy, widziałm temat na XDA z romami pod C3 i tam był:

-Glaxy ROM 4.4.2

-Xperia 4.3.1

-iOS

I nie wiem co na ten temat myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zmiana na Nexusa w ustawieniach można przez plik build.prop, autor romu sobie pomyślał, a co tam, zaszpanujmy nowym androidem i Nexusem na Alcatela :D taka ot krótka historia :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności