Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Alcatel onetouch Idol 2 mini s] Nie włącza się


Dominika Grzejda

Pytanie

Cześć, mam problem. Jakieś czas temu, mój Alcatel zaciął się i w momencie kiedy go wyłączyłam, już nie włączył się. Tzn. włączył się, ale zawiesił na logo play'a przy uruchomianiu telefonu i znów wyłączył. Oddałam do serwisu, nie naprawili bo miałam lekko pęknięta szybkę (nie miało to nic wspólnego z tym), ale oni stwierdzili, że ma, potem jeszcze dzwonili, ale nie mogłam odebrać i odesłali telefon. Poszłam do prywatnego serwisu, pan powiedział, że telefon nabrał wilgoci i to przez to, lecz to niemożliwe. Czy mogę coś z tym zrobić? Telefon włącza się, ale tylko do logo play, urywa i wyłącza, tzn. cały czas jest podświetlony na ciemno, więc działa, ale dalej nic. Bateria normalnie można ładować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

idź do rzecznika praw konsumenta możliwe że serwis chciał sb ułątwić robote i zanurzył go w cherbacie dodatkowo, rzecznik Ci pomoże

ale też możesz przed też zrobić to [uruchom w trybie recovery i zrob wipe]

Volume Up + Power potem wipe data&factory reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

idź do rzecznika praw konsumenta możliwe że serwis chciał sb ułątwić robote i zanurzył go w cherbacie dodatkowo, rzecznik Ci pomoże

ale też możesz przed też zrobić to [uruchom w trybie recovery i zrob wipe]

Volume Up + Power potem wipe data&factory reset

Jaki może być czas tego usuwania? 

Dobra nie było pytania!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

raczej chwila moment to trwa ten factory reset, jeśli jednak z jakiś przyczyn trwa on więcej niż przypuśćmy 10min to może być to uszkodzenie mechaniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

raczej chwila moment to trwa ten factory reset, jeśli jednak z jakiś przyczyn trwa on więcej niż przypuśćmy 10min to może być to uszkodzenie mechaniczne

szybko poszło, ale nie wiem czy opłaca mi się robić zamieszanie z tym rzecznikiem praw konsumenta, może oddam jeszcze raz do prywatnego serwisu, ale pewnie znów mnie odeślą, a szkoda, bo skro uruchamia się do logo operatora i podświetla to chyba nie jest tak źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a działa już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oby jak najdłużej ;-)


Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności