Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S5] Szukam aplikacji do obsługi radia FM


Hubert J_22408

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem na forum tematu po hasłach radio i radiofm ale jakoś nie trafiłem na żaden temat, więc zakładam takowy.

 

Mam CM12 ... i nie ma w nim radia fm. Co ciekawe w ostatnich oryginalnych romach Samsunga też tego nie ma a w 4.2.2 było.

 

Moje pytanie jest następujące : Dlaczego teraz w andku nie ma tego radia? I ważniejsze: Jak można sobie z tym poradzić by je mieć?  Znalazłem aplikację Samsunga RadioFM ale nie daje się zainstalować. Podobno jest takie radio Spirit1 ... ale a: drogie b:mało intuicyjne c: podobno rożnie u niego z poprawnym działaniem.

 

Ma ktoś może jakieś rady? Nie wierzę że deleoperzy andka tak zablokowali możliwość słuchania radia by nie można było tego obejść skoro sprzedawane są telefony z androidem na masową skalę coraz nowsze i lepsze a byle badziewna komórka z androidem 4.2.2 za 50 pln ma możliwość darmowego słuchania radia w stosunku do flagowych modeli znanych marek gdzie telefony kosztują po kilka tys. pln. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirit FM znajdziesz na xda

a z stockowym radiem fm od samsunga mozesz pokombinowac i wrzucic do partycji /system/app i nadac uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirit FM znajdziesz na xda

a z stockowym radiem fm od samsunga mozesz pokombinowac i wrzucic do partycji /system/app i nadac uprawnieniaaxy 

 

Dzięki.. faktycznie jest. To jakaś beta bo ściągałem z tąd: http://forum.xda-developers.com/apps/spirit-fm/app-spirit2-free-source-real-fm-radio-t2951455, ale ładnie wygląda. Niestety nie wiem czy chodzi bo muszę zrootowac phon-a ( z tego co widzę wymaga roota). No i dostałem informację że nieznane, niezgodne urządzenie (mam nadzieję że nie będzie to problem bo sama aplikacja się odpala. Mam galaxy s5.) . Dam znać jak odpalę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności