Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S3] ArchiDroid 3.0.2 - CyanogenMod 11


MateuszPe

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja wiem o co chodzi :D Tylko tłumacze że ja przy instalacji 3.1.2 wybierałem rozmieszczenie ikon 5x5.

post-2-1444722187,997_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<szok> przecież tam gapsow nie trzeba. Są w zestawie. Chyba kolega musi naczuczyć się obsługi instalatora aroma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zainstalować ArchiDroid 3.0.2 jednocześnie pozbywając się pozostałości po obecnym ROMIE i aplikacjach tak aby wystartować z jak najczęstszym systemem. Kopie zapasowe potrzebnych rzeczy porobiłem na karcie SD i przeniósł em na komputer. Instalke chcę zrobić z karty SD i przeniósłem tam plik .zip Recovery. Ktoe mam zainstalowane to TWRP Recovery w najnowszej wersji bodajże 2.8.6.1

Co po zaznaczać w Wipe aby wyczyścić telefon nie pozostawiając śladòw po poprzednim ROMIE i aplikacjach?

Czy jak zrobię tak:

1. Wipe -> Advanced wipe i tu zaznaczę Dalvik cache, Cache, System i Data;

2. Następnie Wipe -> Format Data

to będzie dobrze? Nie usunę w ten sposób przypadkiem rzeczy bez których telefon już się nie podniesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wersja 3.1.5 ma być ostateczna - nieoficjalne info :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. W ogóle android jest taki, że chce abyś używał pamięci wewnętrznej a nie kart, a jeśli korzystasz z karty pamięci to zwykle będzie pusta chyba, że coś na nią wrzucisz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Czy istnieje możliwość podmiany aplikacji znajdujących się pod "skrótami" przy odblokowywaniu ekranu. Do sms-ów używam massangera a jako przeglądarki UC Browser i chciałbym mieć możliwość uruchamiania ich bezpośrednio przy odblokowywaniu ekranu.

Czy jest możliwość zmiany skrótów do aplikacji, które wyskakują przy odblokowywaniu ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powie mi ktos jak usunac blad z systemu

problem jest z kontaktami historia polaczen i smsami ciagle wystepuje blad

dziala poprawnie tylko minute badz dwie po restarcie

a potem kupa wszytko mi sie kasuje moze nie tyle kasuje , co nie wczytuje znika popraostu

1 smsy znikaja mi kontakty pozostaja same numery i jeb aplikacja sms  zostala zatrzymana

2 polaczenia telefoniczne i rejestr znika robi sie pusty i po czym znika 179 kontaktow

 

mial ktos taki przypadek ?

no normalnie wszytko sie robi puste  da sie to jakos naprawic bez ponownego wygrywania archidroid ?

 zdjecia w ostatnim moim poscie 3 posty w dol:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2zerozero7 SS zreuploaduj bo przynajmniej ja ich nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności