Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] Problem z wysyłaniem wiadomości MMS CyanogenMod 12


kubans23

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Probowales apke do apn'ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdz w gp i wyszukaj apn, znajdziesz tam apki, mialem kiedys gio też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam cześć jestem nowy na forum mam również problem z mms  na sofcie cyanogenmod 12.1 nightly w jaki sposób rozwiązałeś problem wpisywałem ręcznie różne kombinacje dostępne do sieci play. wgrałem aplikacje handcent sms ale jedyne co sie zmieniło to że nie ginie lte bo na oryginalnej z softu po próbie wysłania sms w miejscu strzałek transmisji pokazuje się ! i ginie napis lte. internet jak jest lte normalnie działa. aplikacja textra też nie jest w stanie wyslac ani odebrać na automacie i ustawieniach ręcznych. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiedziałem, że tak będzie.

 

To jest bolączka cyanogenmoda i romów na AOSP. Nie radzą sobie przez coś z wysyłaniem i odbieraniem mms.

Jednym działa, drugim nie. I nikt nie wie czmu, co i jak. Problem jest obecny od romów CM 10.2 wzwyż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Delikatnie odkopię temat, być może ktoś kto zaczyna przygodę z CM zastanawia się jak ogarnąć temat MMS'ów ;). Wspomniana już aplikacja Textra SMS działa bez problemu, ale tylko przez krótki czas. Byłem zawiedziony kiedy zorientowałem się, że MMS'y znowu przestały działać  :huh: w sklepie google'a trafiłem jednak na Messenger od Google Inc. Przyznam, że do tej pory działa bez najmniejszego problemu, wiadomości multimedialne można wysyłać do oporu  :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności