Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] Crash Walkmana


SteHan Grzyb

Pytanie

Witam!

Mam problem, mianowicie gdy muzyka gra w tle i otwarty jest tylko ekran główny albo ekran jest zablokowany to wszystko jest okej. Problem zaczyna się gdy uruchamiam jakąś gre lub aplikacje (z większością tak jest), muzyka chwile gra, nagle przestaje, walkman się wyłącza, a kiedy zamknę/zminimalizuje grę to po pewnym czasie walkman się "naprawia". Miał ktoś może taki problem i wie jak go naprawić? Dodam, że mam stockowy rom 4.3 + root. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

użyj alternatywnego odtwarzacza nwm np winamp i napisz czy problem występuje nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

używasz jakiś task kilerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

więc tak, po 1 to task killery gó**o dają, a po 2 dodaj do wyjątków aplikacje galeri i odtwarzacz by nie zabijał tych aplikacji, clean master kiedy zabije aplikacje galeri jednocześnie zatrzyma się przez to odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzialem niedawno apke w markecie ''dont stop the music'' zobacz czy pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie spotkałem się aby ktoś grał i słuchał muzyki.

Raczej to niewykonalne dla androida. Nie posiada multitaskingu. Nie obsługuje kilka procesów jednocześnie, tylko jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo ja jestem hardcore i zagiolem wystem albo sie mylisz, chwile temu odpalilem apollo z mizyla, potem gta vc, gta vc wg statystyk w bateri pracowala 12:49min, po czym wyczyscilem ostatnie uruchomione aplikacje i odpalilem opere i te strone, dodam że jedyny task kiler jaki uzywam to przeportowany z samsunga, no a uzywam go do kasowania zainstalowanych aplikacji, patrzenia ile mam miejsca wolnego a i tak zapominam go wgrywac po updacie xD cm'a,

Hmmm, teraz tak sb myślę, zmien soft na cm'a badz niestockowy, może to wina stocka, ja czytalem że na moim tel na stocku odtwarzacz sam sie wył, a na cm tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie wykorzystuje telefonów do gier. Tym bardziej nie słucham muzyki i gram w gry. 

Z tym się jeszcze nie spotkałem aż do dziś heh.

 

Co do opcji ustawień odtwarzacza w tle to wiem, że jest. Nie raz pytał się sam "czy ma działać w tle" zaznaczało się tak lub nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pobierz sus i zaaktualizuj, jak to nie pomoże pokombinuj z cm'ami

@NeoCM nie gram za dużo na tel, tym postem mnie zmusiles do uruchomienia tego razem :P, hmmm @SteHan Grzyb jesli Neo ma racje, to sproboj wyczyscic ustawienia walkmana, albo musixFX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności