Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia SP] Po wgraniu CyanogenMod 11 telefon nie uruchamia się


lukaszkuzma

Pytanie

witam, 

 

mam problem z moją SP, chciałem zmienić system na CM11 ponieważ słyszałem wiele dobrych opinii na jego temat, w porównaniu z ostatnią aktualizacją sony...telefon dwa razy dziennie musiałem resetować, tak się wieszał, nawet przy podłączaniu do ładowarki potrafił się zmrozić i koniec...

 

znalazłem poradę jak wgrać CM11 na xperie SP

 

http://www.download.net.pl/jak-zainstalowac-androida-502-lollipop-na-sony-xperia-sp-z-zablokowanym-bootloaderem-krok-po-kroku/a/185/

 

zrobiłem wszystko krok po kroku z tej porady, wszystko szło ok, bez błędów, doszedłem do końca, telefon miał być zrestartowany i odpalony na nowym sofcie

 

i tu powstał problem...telefon nie wstaje, nie da się go uruchomić, nie reaguje, czasem załączy się logo sony, za chwilę wygasza i znów pętla...nie wiem co zrobić, wcześniej zrobiłem backup systemu na karcie, ale nie mam nawet jak do niego wrócić/włączyć

 

czy jest opcja przywrócenia starego systemu, czy może naprawienia tego co jest CM11, prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziękuję za pomoc, udało się uruchomić telefon. Soft wgrałem bez problemu. Telefon narazie działa, mniej się przycina, na pewno nie tak jak było na ori sofcie.

Teraz pytanie telefon pyta czy zaktualizować soft do 12.1.A.1.205?

Zrobić aktualizację czy nie? Bo szczerze to aż tak na androidzie się nie znam

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chce, to spróbuj zrobić

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności