Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jak wykonać wideo połączenie?


Rafal_0

Pytanie

Jak wykonać wideo połączenie?

Mam zainstalowany CM9.1 Stable na Galaxy Tabie P1000 i nie mogę znaleźć opcji zadzwoń wideopołaczenie lub wideorozmowa.

Mam włączona opcję wideorozmowy u operatora T-mobile, jestem w zasięgu 3G/HSPA.

Mam włączona transmisję 3G/HSPA i/lub WiFi.

Wiem także że osoba odbierająca musi mieć telefon z obsługą wideorozmów (przednia kamerka, włączona opcja u operatora wideorozmowy i być w zasięgu 3G/HSPA).

Jak zacząć taką rozmowę, bo w dialerze nie znalazłem takiej opcji.

Dodam że na Androidzie 2.3.3 wykonałem taką rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem szczerze że probowalel takich rozmów kilku krotnie i na różnych sprzętach i za każdym razem fiasko. Może CM nie ma aplikacji i trzeba ją dograć?

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeczytaj uważnie ostatnie zdanie pierwszego posta. :lol:

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wideorozmowa przez Skype działa bez problemu, ale nie o to chodzi.

Android 2.3.3 rom JQ1 czyli oficjalna wersja Androida z nakładką od Samsunga obsługiwała wideorozmowy, jak jeszcze miałem Androida 2.3.3 przeprowadziłem kilka takich rozmów - Galaxy Tab i SE W890i.

A teraz nie wiem jak zacząć taką rozmowę na Galaxy Tabie z CM9.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem programistą dlatego pierwsza moja myśl była że to autorski program samsunga wspólpracował z andkiem 2.3. W CMie nie mam najmniejszego pojęcia jak zmusić go do video połaczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

trochę poczytałem i faktycznie niektóre modele maja taka opcje dzięki UMTS

sory za wprowadzenie w błąd postem wyżej , ale sugerowałem się na xperi neo która nie obsługuje wideorozmow gdzie ktoś napisał "android nie ma wsparcia ...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sugerowałem się na xperi neo która nie obsługuje wideorozmow gdzie ktoś napisał "android nie ma wsparcia ...."

Spoko nikt pretensji nie będzie miał - wszyscy się uczymy. Prawda jest taka że teraz trzeba znaleźć rozwiązanie, najlepiej dla całego CMa a nie jedynie do taba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie, więc może sprawdźcie czy wy możecie wykonać wideorozmowę na waszych CM, i by się przydało to wyjaśnić, czy trzeba jakąś aplikację, czy w ogóle jest taka możliwość, czy przychodzącą wideorozmowę można odebrać bez aplikacji lub innego rozwiązania, a najważniejsze aby wykonać wideorozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam stocka na L9 - dopiero bootloadera odblokowywują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem zrobić próbę wideorozmowy, wychodząca z SE W890i do Galaxy Taba CyanogenMod 9.1 Stable i komunikat na SE W890i nieudane połączenie przy włączonej transmisji 3G/HSPA (wykupiony pakiet internetu), i następna próba przy włączonym WiFi i znów komunikat na SE W 890i nieudane połaczenie.

Czy ktoś jeszcze może sprawdzić czy działa/nie działa u was na Cyanogenmod 9 / 10 ? (niekoniecznie Galaxy Tab)

Lub jak zrobić aby wideorozmowa działała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trueconf.videochat

Cos takiego znalazłem - niby działa ze zwykłymi kontaktami.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta aplikacja "TrueConf " ze sklepu Play się nie nadaje, bo potrzebuje systemu operacyjnego, czyli nie będzie działać z telefonami typu SE 890i, SE K530i, Samsung S5350, SE Hazel, LG GT500, Samsung S7350, LG KF750 Secret, Nokia 6600 slide, Nokia 6216 classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności