Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG P880 Optimus 4X HD] Brak dźwięku w telefonie i brak możliwości rozmowy przez telefon


crimero

Pytanie

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem braku dźwięku w moim 4X HD. Zaczęło się chyba od jakiegoś malware który unieruchomił mi telefon. Przywracanie do fabryczynych, hard reset zmiany romu na 4.3, 4.4, 5.0 oraz powrót do 4.2.1 nie pomogło .. Za każdym razem gdy wciskam głośność + lub - telefon się zamula na chwilę następnie pogłaśnia lub przycisza(pasek na górze ekranu) ale dźwięku brak. To samo z połączeniami ktoś dzwoni odbieram i zaczyna wariować zamulać po chwili się odwiesza ale ani ja nic nie słyszę ani osoba po drugiej stronie sad.png Czy to już fizyczne uszkodzenie czy da się coś jeszcze zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety :( Płyta główna - powiedziano mi konkretnie co na tej płycie jest uszkodzone ale oczywiście nie pamiętam i tak to teraz bez znaczenia. Na pewno nie można tej sytuacji w jakikolwiek sposób zapobiec.

 

Ogólnie jeszcze nie składam broni zbyt bardzo ten telefon lubie po prostu :) I tutaj z góry apel o pomoc do Was :) Gdyby ktoś miał albo coś słyszał - szukam takiej płyty głównej oczywiście w jakiejś w miarę przyzwoitej kwocie... 

 

Generalnie temat można zamknąć wszystko się wyjaśniło, nikomu nie życzę podobnych usterek :(

 

Dzięki za zainteresowanie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, spróbuj wgrać ics'a przez lg flash tool, jeśli problem nieustąpi to serwis, najlepiej dać z wgranym ics wtedy nie musisz blokować bt plus dostajesz najnowszy jb po odbiorze z serwisu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, telefon wylądował w serwisie ale nie jakimś oficjalnym LG (okres gwarancyjny minął dobre pół roku temu). Oddałem go do zwykłego osiedlowego małego serwisu bo nie będę z nim jeszcze jeździł nie wiadomo gdzie nie jest już tego wart...

 

Wstępna diagnoza:

 

- wersja pesymistyczna, wymiana płyty głownej, brak dostępu do nowej oryginalnej dla tego serwisu więc musiał bym kupić sam(np allegro) i im donieść a to już koszt ok. 100 zł - przy wartości 2,5 letniego 4X HD - ODPADA

 

- wersja optymistyczna, jakiś głośniczek czy tam chip czy coś( :D nie znam się nie zapamiętałem dokładnie), w każdym bądź razie odpowiadający za dźwięk - mają dostęp do takiej nowej części i całkowity koszt w tym diagnoza, wymiana itd. to 50 zł

 

Jutro zadzwonią z pewnym info co do usterki bo musi im ktoś tam dostarczyć jakiś ''miernik'' do zbadania :P

 

Sory za amatorski opis ale kumata osoba na pewno się domyśli o co tu biega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trzymam kciuki by było najtaniej i najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda :/

Jak bd mial namiary na pl. Glowna od 4Xksa badz na sprzedasz 4X'sa to sie odezwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności