Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus L9] Reorganizacja procesów wewnetrznych


Mateusz Stempniak

Pytanie

Witam mam problem z moim lg l9 p760 mam problem jak chce zadzwonić wyskakuje na czarnym tle biały napis reorganizacja procesów wewnętrznych pomaga restart telefonu.Nikt nie może się do mnie dodzwonić w tym czasie mam zasięg nie moge wykonywać żadnych połączeń ręczne wybieranie sieci i ustawienie tylko zasięgu 2g też nie pomogło.Android 4.1.2 zaktualizowany do wersji V20o Co robić wrócić do 4.0.4 ? może 4.4.2 skąd pobrać 4.0.4 nie ogarniam tych hard resetów najlepiej jak bym wgrał 4.4 KK ale jak ?  

 

ustawienia fabryczne były robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

"no dobra wykonam te 2 punkty " nie wykonałem 


najlepszym rozwiązaniem był by powrót na 4.04


post-54004-0-56139600-1426935110_thumb.pOdkopuje temat jak mam wrócić na androida 4.0.4 mam pobraną wersje v10G aktualna moja versja to 4.1.2 V20P 

jednak gdy chce zainstalować rooma v10G Pobrałem dzisiaj 4.0.4 V10g to nie moge zainstalować jej bo przy 7% wyskakuje jakiś błąd a postępuje z poradnikiem http://forum.android...etoda-by-bride/

przy aktualizacji 4.1.2 nie miałem tego problemu 
Prosze o pomoc co dalej zrobić jak wgrać 4.0.4?
zamieściłem błąd który wyskakuje bo próbie zainstalowania 4.0.4 V10G

 

znalazłem info ktoś napisał do problemu podobnego jak ja mam 

"Panowie error pokazuje się gdy masz włączony LG modem usb w menadżerze urządzeń, dlatego masz error bo rom próbuje się wgrać innym portem. Niech ktoś zmieni opis wgrywania bo ja w ten sposób uwaliłem fona. ICS wgrywa się bez problemu. U mnie problem dotyczył win 7 i xp " Co trzeba zrobić abym mógł zainstalowac wersje 4.0.4?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam mam problem z moim lg l9 p760 mam problem jak chce zadzwonić wyskakuje na czarnym tle biały napis reorganizacja procesów wewnętrznych pomaga restart telefonu.Nikt nie może się do mnie dodzwonić w tym czasie mam zasięg nie moge wykonywać żadnych połączeń ręczne wybieranie sieci i ustawienie tylko zasięgu 2g też nie pomogło.Android 4.1.2 zaktualizowany do wersji V20o Co robić wrócić do 4.0.4 ? może 4.4.2 skąd pobrać 4.0.4 nie ogarniam tych hard resetów najlepiej jak bym wgrał 4.4 KK ale jak ?  

 

ustawienia fabryczne były robione

Witam,

3 tygodnie po zakończeniu gwarancji pojawił się u mnie w/w problem w smartfonie p880. L9 też ma ten problem.

Byłem w serwisie i problem nie jest do rozwiązania, ponieważ przyczyną w/w awarii jest modem który nie może poradzić sobie z nowym przesyłem danych LTE. Dzieje się to na pewno na dzień dzisiejszy w sieci orange. Otrzymałem odpowiedź od serwisu że telefon jest sprawny na tamten czas kiedy kupowałem i wszystko by było OK ale sieci robią innowacje i modem który jest zainstalowany nie radzi sobie z nowymi parametrami. 

Zasugerowano mi zmianę operatora.

W innych sieciach powinien chodzić bez problemu chyba że też zmienią parametry za jakiś czas.

Jeżeli telefon jest jeszcze na gwarancji wymieniają na nowy np LG G2 bo te już wycofali jakiś czas w związku z tym problemem.

Jeżeli po gwarancji to nic się nie da zrobić.

Nie udało się firmie LG poprawić pracy modemu poprzez aktualizacje oprogramowania.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności