Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Podświetlenie, notyfikacje - Home


klimi

Pytanie

Po zmianie romu telefon nie powiadamia o nowych smsach i nieodebranych połączeniach poprzez miganie klawisza Home. Co za to odpowiada? Dodam że w opcjach w ogóle nie ma notyfikacji.

Jak wgrałem rom communitymove i zrobiłem przez clockwork restore z plików z oprogramowania załączonego przez kolegę theboo orange to przycisk sie podświetlał, ale ze stock romem nie chce działać ten sposób. Funkcja restore podmienia pewnie jakies pliki - pytanie jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zawsze możesz dograć aplikację, która rozwiązuje ten problem. Na moim l9 nie ma takich informacji i co po niektórzy dogrywali właśnie aplikację.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wyslij mi soft na którym bazujesz (konkretnie plik custpack/usr/keylayout/isdm_KeypadLayout.kl ) uruchom recovery -> advanced -> keytest i wyślij mi kod po kliknięciu home. Może tu być problem.

Edit ->

bądź spróbój

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25108514&postcount=5

bądź


http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25686153&postcount=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyciąg z ustpack/usr/keylayout/isdm_KeypadLayout.kl w tym pliku nie ma nic o powiadomieniach:

#HISTORY:This files contains Android ISDM_KEYPADLAYOUT customize variables

#HISTORY:2011-08-24:10:49:36 creation

#DSA_TITLE:INIT DATA OF ANDROID ISDM_KEYPADLAYOUT

#MACRO_NAME:CUSTOM_JRDC_PARAM

#C_NAME:custom_jrdc_dsc

#C_TYPE:CUSTOM_JRDC_DSC

#IDA:CUSTOM_JRDC_INIT_RDM

#IS_IN_DSA:Yes

#just for brandy keypad layout

#author:wteng<wei.teng@jrdcom.com>

#date :2011-1-5

key 158 MENU

key 139 SEARCH

key 217 BACK

Po naciśnięciu key test i home - 102.

Wgranie przez recovery keys.SFA.zip nic nie dało.

Moim zdaniem problem leży w samym romie bo nie ma ustawień do notyfikacji przycisku home. w innych romach są ustawienia ale przycisk nie powiadamia - nie mruga.

usunięcie plików z manifest i podpisanie update też nic nie dało.

Home nie świeci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko w stockowym romie od Wind nie ma opcji w sounds/notification home button czy coś w tym stylu a w romie communityMove i inych jest ale nie działa.

Mam rozpakowany stockowy system.img z orange, podmieniłem w system\lib\hw pliki lights.msm7k.so i sensors.msm7k.so - nadal brak rezultatów - a dodatkowo przestały świecić menu, search i back.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności