Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia M2 LTE D2302] Pomoc przy CWM oraz CyanogenMod 12


ZielonyWcm

Pytanie

Otóż mój problem dotyczy tego iż zmieniłem mój stary tel na xperia m2 w której w grany był już CMW. Jako że nigdy nie instalowałem custom romów czy innych (poza rotem na l9) postanowiłem wgrać cm12. Wrzuciłem na SD wszedłem w CMW zrobiłem wipe data i wipe cache dałem install form zip i ten rom. Po wgraniu pojawia się logo sony po jakimś czasie na 3 seknudy pojawia się fioletowa dioda a potem logo cyanogenmod i tak cały czas do rozładowania. Chciałem zrobić ponowny wipe ale nie mogę wejść w CMW wcześniej trzeba było włączyć telefon i jak pojawiło się logo sony cały czas naciskać VOL- (dodam że wtedy nie pojawiała się fioletowa dioda) teraz to nie działa. Możliwe ze za dużo razy zrobiłem wipe? Da się to naprawić? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam, też jestem posiadaczem xperii M2. Tel pracuje na andku 4.3 z uwagi na łatwy root również BL - odblokowany. Jedynym problemem jest CWM recovery, którego nigdzie nie mogę znaleźć, tylko raz udało mi się wejść w "cyaogen recovery" i gdy doszedłem do próby flashu CM12, za każdym razem wyskakiwał błąd E: cannot load volume /misc! Więc wgrałem od nowa softa i teraz poszukuję pomocy jak wgrać do m-ki CWM recovery aby móc wgrać dowolny Custom ROM. Z góry dziękuję za pomoc!

A z poradnika do zrobienia CWM, który został podany wcześniej nic nie rozumiem.Gdzie tam jest link do pobrania boot.img ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DZięki! Lecz mam pewną niejasność. Czy wystarczy tylko instalacja CWM czy mam też wgrać jellybean boot.img-jeżeli mam wlasnie ten android ? Nie mogę zainstalować CWM recovery z powodu jakiegoś błędu..


Może mi ktoś pomóc!? "device unauthorized. please check the confirmation dialog on your device"

 

 

 

 

24795609549089398335.png

 

 

Co robię źle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności