Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia M2 LTE D2302] Pomoc przy CWM oraz CyanogenMod 12


ZielonyWcm

Pytanie

Otóż mój problem dotyczy tego iż zmieniłem mój stary tel na xperia m2 w której w grany był już CMW. Jako że nigdy nie instalowałem custom romów czy innych (poza rotem na l9) postanowiłem wgrać cm12. Wrzuciłem na SD wszedłem w CMW zrobiłem wipe data i wipe cache dałem install form zip i ten rom. Po wgraniu pojawia się logo sony po jakimś czasie na 3 seknudy pojawia się fioletowa dioda a potem logo cyanogenmod i tak cały czas do rozładowania. Chciałem zrobić ponowny wipe ale nie mogę wejść w CMW wcześniej trzeba było włączyć telefon i jak pojawiło się logo sony cały czas naciskać VOL- (dodam że wtedy nie pojawiała się fioletowa dioda) teraz to nie działa. Możliwe ze za dużo razy zrobiłem wipe? Da się to naprawić? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem ci tak, jak zamienilem się tym tel to wiedzialem tylko ze jest cmw i root ale potem i tak zrobilem unroot supersu. Wczesniej wpisywalem taki kod i tam było napisane bootloader ulock:yes czy cos takiego. A co jak zrobc to we flashu? I skąd kernel wziac? To jest jądro romu tak? Dodam ze rom mam z waszego forum to jest xperia m2 cm12 alpha4

Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tym fastoolem? Znajdę o tym jakieś info na necie jak to zrobic? I jak sprawdc czy mam botloader odblokowany. Sory ze tyle pytan ale to forum to mój ostatni ratunek. Dzieki

Nie umiem znaleźć info z tym fastbootem i jak sprawdzić czy jest odblokowany botloader

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A nie da się tym łatwym sposobem od xperi? Bo nie umiem tego znalezc

A co zrobić jak nie mogę imei sprawdzić? :/ bo nie mogę przecież tel wlaczyc

To co mam robić? ;-;

To musisz jeszcze go odblokować

Wysłane z mojego LG-D390n

Moglbys mi pomoc z m2 ? Bardzo dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początek proponowałbym Ci wgranie fabrycznego system przez flashtool, poradniki znajdziesz na forum (w każdej xperii robi sie to praktycznie tak samo), później odblokujesz bootloader, zainstalujesz CWM a dopiero potem CM12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wgraj 4.3, pobierasz flashtoola, sterowniki do swojej xperii i system w pliku FTP, poradniki znajdziesz w innych dzialach xperii na tym forum. Jak to zrobisz to pomoge Ci zrobic roota, odblokować bootloader i zainstalować CM12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok tylko chodzi mi o to czy do tego flashtoola potrzebuje jakiś program na tel

I jakbys mi mógł pomoc znalez ten oryginalny rom? Bo nie wiem jak to znalezc

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2762296 który z tych mam wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności