Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Odtwarzacz + słuchawki do 250 zł SanDisk Clip+ oraz SoundMAGIC E10


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj !

Chciałbym przedstawić niezwykły odtwarzacz SanDisk Clip+ który jest tani, modyfikowany oraz bardzo mały. W kilku słowach chciałbym przedstawić tego "małego muzykanta" :D

Zacznijmy od początku jak trafił do mnie ten odtwarzacz. Na początku 2012 zakupiłem IPod Shuffle (zdjęcia odtwarzaczy niżej) który na początku spełniał moje wymagania przez rok użytkowania miałem okazje słuchać na różnych odtwarzaczach muzyki i pod koniec roku stwierdziłem ze pora na zmianę. Pod koniec roku postanowiłem poszukać czegoś innego miałem do dyspozycji około 350 zł na sam odtwarzacz, przejrzałem setki stron które oferowały różne recenzje. Na nie których pytałem innych użytkowników jaki odtwarzacz by polecili. Wszystkie dane które zebrałem przez miesiąc doprowadzały do dwóch SanDisk Clip+ bądź SanDisc Zip. Tak więc zacząłem szukać informacji czym różnią się te dwa odtwarzacze i dowiedziałem się tyle ze różni je ekran Clip+ ma dwukolorowy, Zip posiada kolorowy. Karta dźwiękowa była taka sama dlatego zdecydowałem się na Clip+ gdyż oglądanie zdjęć na takim małym ekranie jest denne. Wymiary 55 × 34 × 17 mm, waga 26 g, radio FM oraz pamięć 4GB to było to czego było mi potrzeba. Cena 108 zł była kusząca zwłaszcza ze miałem do wydania 350 zł. Tak więc po 3 dniach trafił do moich rąk i to był najlepszy wybór na standardowych słuchawkach dołączonych do zestawu jakość dźwięku była dobra. Po kilku dniach znalazłem "rockbox" dzięki któremu zrobił się głośniejszy oraz była możliwość grania w gry (Doom, Snake).

IPod Shuffle

post-1-0-91954300-1359888667_thumb.jpg

Clip Zip

post-1-0-40467300-1359889328_thumb.jpg

Clip+

post-1-0-40073300-1359889041_thumb.jpg

Teraz słuchawki

Fundusz 400zł

Czego słucham

Z.B.U.K.U ft. Rover - To więcej niż muzyka (prod. Karaś)

MANDARINKI - КАЙФУЮ

Fokus - Sny

Kaskade - Lessons In Love (Headhunterz Remix)

Asaf Avidan - One Day (Wave Rocket & FexWex Remix)

Również szukałem na forach porządnych dousznych słuchawek i ku zdziwieniu nikt nie polecił droższych niż 200 zł. Jednak największą popularnością cieszyły się słuchawki firmy SoundMAGIC E10 i to właśnie te słuchawki wybrałem i kolejny raz się nie zawiodłem. Cena 150 zł była zachęcająca jednak bałem się o kabel gdyż na zdjęciach wyglądał na cienki. Po odebraniu słuchawek od kuriera, rwąc opakowanie ujrzałem cudowne "coś" co było trudno opisać słowami. Bardzo ładne opakowanie zostało zdemolowane przez moje rączki.

Podłączając słuchawki do odtwarzacza byłem już pewien ze to będzie to czego oczekiwałem od tego zestawu i się nie zawiodłem.

SoundMAGIC E10

post-1-0-06943300-1359890523_thumb.jpg

Na koniec chciałbym bardzo polecić te dwa produkty które spełniają się w każdym rodzaju muzyki. 250 zł jest zupełnie wystarczające na dobry odtwarzacz oraz słuchawki nawet dla bardziej wymagających słuchaczy. Jeżeli są jakieś pytania proszę zadawać pod tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności