Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 1

[Galaxy S 2 Mini 6500D] Po wgraniu softu telefon się nie podnosi


Folxs

Pytanie

Próbowałem wgrać CM10.2 - wyszło tak, że ciągle się ładował w kółko więc postanowiłem wgrać oryginalny ROM.

Wgrałem i na logo samsunga zaczynał wibrować na 0.5s i resetować się.

Nie mogę teraz wejść w recovery, bateria się nie ładuje, tryb download działa bez zarzutu.

Próbowałem wgrać Rescue PDA, ale mam error 0xc (fat.bin)

Kilka razy wgrywałem stockowy ROM, ale nie udało się ani razu włączyć telefonu.

 

Co robić? Nie ma jakiegoś 3 plikowego romu do 6500D?

 

Na naklejce pod baterią są numery:

FCC ID: A3LGTS6500D

Model: GT-S6500D

SSN: -S6500DGSMH

oraz:

IMEI

S/N

 

Co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To wgraj niebrandowane. Według mnie niema najmniejszego sensu wgrywanie brandowanych, bo te śmieci od producenta zwyczajnie zaśmiecają telefon. Mogę zapewnić, że to nie pogorszy sprawę, bo sam usuwałem z tego telefonu brand Plusa, a z Galaxy Y brand T-mobile i poszło bezproblemowo a telefon był czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak mówiłem

11 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

To wgraj niebrandowane. Według mnie niema najmniejszego sensu wgrywanie brandowanych, bo te śmieci od producenta zwyczajnie zaśmiecają telefon. Mogę zapewnić, że to nie pogorszy sprawę, bo sam usuwałem z tego telefonu brand Plusa, a z Galaxy Y brand T-mobile i poszło bezproblemowo a telefon był czysty.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/10090/S6500XXLD2_S6500OXXLD2_NEE/ tylko załóż konto i pobieraj, u mnie działa.

 

EDIT: Nie zauważyłem drugiego postu. Spróbuj tym podanym wyżej, jak nie pójdzie, to powiedz jak wgrywasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie moge sie zarejestrowaC tam nie wiem dlaCzego ale pobieram z Chomika niebrandowany 

a i wgrywam to przez odina tak : 

1. Włączamy wcześniej pobrany i wypakowany program Odin3 v1.85.
2. Zaznaczamy Auto Reboot i F. Reset Time, reszta odznaczona!
3 Naciskamy przycisk PDA i wybieramy nasz wcześniej pobrany i wypakowany ROM, czyli 
4 Wyłączamy nasz telefon. Po wyłączeniu uruchamiamy tryb Download Mode wciskając Volume down + Home + Power. Ukaże nam się informacja o ryzyku wgrywania ROMów. Potwierdzamy wciskając Volume Up.
6 W Odinie powinna zaświecić się jedna komórka na żółto. To znak, że Odin poprawnie wykrył nasz telefon w porcie USB.
7Jeżeli wszystko się zgadza z powyższymi podpunktami, wciskamy START i czekamy, aż wgra nam się nowy soft i tu sie resetuje caly czas .. ale zobaczymy teraz 

odin mam 3.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W PDA: SMD_PDA_S6500DXXLC4_CL1062251_REV02_user_EMMC.SMD.md5

W Phone: SMD_MODEM_S6500DXXLC3_CL1062251_REV02_EMMC.SMD.md5

W CSC: SMD_CSC_GT-S6500D-MULTI-CSC-OXXLD1_RST_EMMC.SMD.md5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie wgraj z .pit'em jeśli to już... (Bo pomogło już z "Galaxy Ace S5830i" przy Resetcie w "/data" [Po trzech lub pięciu: Typowe.] oraz przy Konwertowaniu z SplitFS2 oraz z Trendem plusem jak miałem problem z .md5...)

A jeśli chodzi o Niebrandowane także najnowsza "S6500DXXMK1" jest Aktualna. (Tylko że Mirrory z live.samsung-updates.com były już dawno usunięte...)

Trójplikowe paczki nie będą potrzebne. (Czego opisywałem z poprzedniego problemu -> forum.cyanmod.pl/topic/6814-galaxy-mini-recovery-nie-może-zamontować-data-cache/#comment-50756)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności