Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Lista polecanych przez was launcherów


beep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie najlepszy jest Holo Launcher HD. Posiadając LIVE2 nie mam do niego zarzutów, natomiast aktualnie testuję Lollipop Launcher od twórców Holo. :)

Dołączam jeszcze totalnie skomercjalizowany GO Launcher. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tabletu zawsze fascynował mnie jakoś Chameleon Launcher, widać że dostosowany dla tabletów, jednakże bardzo mało funkcji miał :/

Dla smartfonów

Best.jpg

jest moim zdaniem Cyanogenowy launcher Trebuchet, najważniejsze opcje posiada, nie zabiera zbyt dużo zasobów - dla mnie bomba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też racja ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chameleonlauncher&hl=plOoo, jest launcher? Jest launcher :D

Rom też jest z tego, co pamiętam, ale nigdy nie miałem z nim styczności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten rom na L9 bardzo fajna kolorystyka. Ponad to launcher był fajny. Ale teraz projekt przepadł...

Czy denerwuje was blokada ekranu Lollipopie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten rom na L9 bardzo fajna kolorystyka. Ponad to launcher był fajny. Ale teraz projekt przepadł...

Czy denerwuje was blokada ekranu Lollipopie ? 

mnie każda blokada ekranu irytuje, dlatego ją OFF :P 

co do laucherów, wole fabryczny w 90% z tym że zalezy od softu i nakładki producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wracając do tej blokady w lollipop to mam nadzieję że będzie można wybrać czy mają być tam 3 opcje (call unlock i camera) czy tylko unlock bo to lekko irytuje że chcesz odblokować ekran a włączasz aparat. Poczekamy zobaczymy ciekawe co zaoferują ze strony sony ponoć nie wiele ma się różnić od obecnej nakładki jaką ma sony z3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne tylko kwestia czasu, aż CyanogenMod i pozostałe customy dodadzą taką opcję :D Gdzieś czytałem/widziałem, że ma być opcja oferująca skróty z każdej strony ekranu, co dla mnie jest już raczej lekką przesadą... Moim zdaniem najlepszy był lockscreen z JellyBean`a, prosty, kilka skrótów (w CM) i ładnie się go edytowało w pliczkach systemowych ^^

Od Sony też jest niczego sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie pół na pół w temacie... Czy mogę prosić o zmianę tytułu na "Lista polecanych przez Was launcherów"? W ostatnim słowie niby nic, ale mimo wszystko "launch" to nie "lunch". ;) Z góry przepraszam za czepianie się. :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Powiem tak, każdy launcher w stylu aosp/holo jest dobry i szybki, z tym że jeden ma więcej opcji persanolizacji, inny mniej, a to kwestia gustu co kto woli ;)

Ja osobiscie polecam apexa,jednak kazdy oczekuje od launchera co innego, tak btw slyszal ktos o oficjalnym launcherze htc dostepnego na gp?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności