Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung GT-S7560 Galaxy Trend] Pomoc przy wyborze i instalacji romu


Skuchacz

Pytanie

Witajcie! 

 

Pół roku temu zrootowałem swój telefon, gdyż jego zawieszanie się, było na tyle duże, że nie mogłem wytrzymać...

Root trochę uspokoił mój telefon, wyłączając niektóre aplikacje i blokując im dostęp do internetu.

Jednak to ciągle za mało.

 

Postanowiłem zainstalować CyanogenMod na mój telefon i powiem tak. Jestem bardzo zadowolony z szybkiego działania tego ROMu, jednak błąd Wi-Fi nie daje mi możliwości jego włączenia. Pobrałem CM 11 z Listopada 2014. Wyczytałem na forum, że do tego telefonu potrzebny jest Austriacki soft... A więc:

 

1. Wyczyściłem wszystko CWM 5.5.0.4

2. Zainstalowałem nasz polski soft XEO

3. Zaisntalowałem austriacki soft i zmieniło mi numer kompilacji i nazwę telefonu na GT-S7560M

4. Zainstalowałem Recovery CWM 5.5.0.4

5. ROOT CWM

6. Instalacja CM 11, Gappsów i aparatu Google.

7. Znowu brak Wi-Fi...

 

Telefon wreszcie płynnie działa w aplikacjach, jednak jego błędy mnie dobijają... Czy państwo moglibyście mi zaproponować jakiś sposób pozbycia się lagów lub coś w tym stylu jak na CM? Jeżeli mam wybierać jakiś system to napewno 4.+ 

Nie godze się na 2.3 itp, gdyż wiem, że to jak na moje wymagania za mało. Dziękuję z góry! ;)

 

 

Edit:

PS. Aktualnie telefon posiada sys stockowy, Recovery CWM 5.5.0.4 i posiada ROOT. Na dalszą część działań posunę się po odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Soft do wersji M jest jakiś dziwny... Po prostu soft zmienia w tel numer kompilacji i nazwę na M. Poza tym nic. + kończy się FAILEM

Po CM11 model się zmienia na M - tak samo widzę na komputerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aktualnie pobieram stock PHE. (Hiszpania)

Doczytałem się, że instalacja tego i potem reset ust. fab daje możliwość odzyskania Wi-Fi. 

http://forum.andro###id.com.pl/f1098/s7560-galaxy-trend-po-wgraniu-kernela-wifi-w-telefonie-przestaje-dziaa-aae-371834/index2.html

Proszę usunąć ###. Nie mogłem inaczej linka wstawić :/

 

EDIT: 

Wi-Fi wróciło!

Napiszę niedługo poradnik jak tego dokonałem :D

 

A teraz tak:

Wiem, wiem ;) Telefon naprawiony, a ja już myślę o innym Rom'ie :D

 

Możecie mi polecić jakiś ROM, ale taki, co bym nie musiał sobie wyrywać włosy z głowy, by tylko Wi-Fi zadziałało? ;)

Z góry dzięki! 

Edytowane przez Skuchacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

też mam ten problem stało mi się po wgraniu łatki supermancy (czy jakoś tak) korzystam z stocka XEO ale sprubuje PHE


i działa wifi na  PHE :) :) :) :) :)


wi fi mi dale nie działa dasz link do tego poradnika ???


jak byś mógł to zajrzyj http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4029-nie-dzia%C5%82a-wifi/


dasz linka  do tego jak naprawiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności