Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC One] CyanogenMod 12 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

HTC One M7 - CyanogenMod 12 - oficjalny 


post-7223-0-57990600-1420558371.jpg


 


Mam zaszczyt wam zaprezentować rom od Cyanogenmod.org ze wsparciem,


oczywiście jest to wersja nightly...


 


Wymagania:


  • ROOT

  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)

  • Odblokowany bootloader

 


post-7223-0-83486300-1420558817_thumb.pn post-7223-0-93135600-1420558858_thumb.jp


 


 


Pobierz :


wersje CM 12 : http://download.cyanogenmod.org/?device=m7


Gapps: https://s.basketbuild.com/gapps


 


Instrukcja:


  1. Pobierz ROM i Gapps

  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia

  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery

  4. Wykonaj pełne wipe systemu

  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps

  6. Reboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeoCM - czy jest gdzieś lista wszystkich funkcji, które nie działają? 

Ponadto znalazłem jeden poważny błąd. W niektórych aplikacjach (np. NaviExpert, Touchdown) nie wyświetla przycisku funkcji (3 kropki w pionie jedna nad drugą). Zawsze były one wyświetlane w pierwszej linii nad przyciskami, po środku - teraz brak, tak jakby była ucięta ta linia. Przez to nie można dostać się do ważnych funkcji. Też tak macie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam posiadam viperone 8 i chciałem sprobowac tego cm czy moge bez obaw instalowac?? troche mało jest informacji jak sprawuje sie ten rom bateria itp...

Jeśli jest to htc one m7 i masz wszystko odblokowane to tak możesz spokojnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec s-off, inaczej nic nie zrobisz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz poradnik jak zrobic s-off

m.instructables.com/id/How-to-root-and-S-Off-the-HTC-One-M7-Internation/step3/S-OFFING/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, o htc wiem nie zaduzo, jesli ktos inny Ci nie pomoże to zaczerpne wiedzy na temat htc m7 i napisze poradnik krok po kroku co zrobic, w ciagu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak sam posiadałem one to wykonywałem zgodnie z tym poradnikiem http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/821-instalacja-cyanogenmod-krok-po-kroku-htc-one-m7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie chciałbym wgrać na mojego HTC ONe m7 CM 12.1. Przyznam szczerze ze jestem zielony w tych sprawach. Chciałbym wgrać według tego poradnika 

 

http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/821-instalacja-cyanogenmod-krok-po-kroku-htc-one-m7/

 

Wchodząc w Recovery wyświetla mi:

 

UNLOCKED

M7-UL PVT SHIP S-OFF RH

CID-11111111

HBOOT-1.57.0000

RADIO-4T.28.3218.04

OpenDSP-v32.120.274.0909

OS-6.07.1540.2

eMMC-boot 2048MB

Dec 12 2014,19:52:21.0

 

Pytanie moje czy przy tym co widać bez problemu zainstaluje CM oraz od którego punktu w/w poradnika mam zacząć czy ma być to Flashowanie ClockworkMod Recovery następnie pobieram CM i Gapsy i instaluje. Pytanie drugie w którym momencie mam zrobić full wipe? Rozumiem z tego że mam odblokowany bootloader, mam Root.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem o co biega chciałem zrobić  Flashowanie ClockworkMod Recovery według poradnika zawartego na forum. Pobrałem plik Cyanogen recovery dla mojego telefonu i do wersji CM 12.1 którą chce zainstalować. Wskazałem na scieżkę w cmd wyskakuje komunikat nazwa fastboot nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne program wykonywalny lub plik wsadowy. Postanowiłem zrobić to samo za pomocą Rom Managera ale ten pisze ze muszę zrootować swój telefon i padłem nie wiem co jest grane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności