Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L7 II] Instalacja krok po kroku CyanogenMod 11


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec wgralem cos innego. Ze strony XDA pobralem CM11 i dogralem na karte pamieci, zainstalowalem i jak na chwile obecna jest ok. Ważne by sciagnac wersje RC3 gdyz na RC2 miga caly czas dioda powiadomien. Teraz jedyny minus jaki widze to to ze nie podswietlaja sie dolne przyciski. Wifi zaczelo dzialac, sms przychodza, transmisja danych dziala. Mimo to i tak dalej pokazuje mi ze mam P715 a wersje systemu 4.4.4 ale tak raczej ma byc. Potestuje i napisze wieczorkiem co i jak sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba nie pozostane na CM. Przy robieniu zdjec nie moge zapisywac na SD bo robi sie szary obraz jedynie a nie zdjecia. Na pamieci wew. tego problemu nie ma. Czesto wszystko sie wylacza, nie odpowiada itd. Moze i chodzi system szybciej ale niekiedy denerwuje. Mogłby mi ktos polecic co wgrac zeby chodzil telefon stosunkowo jak najszybciej sie da? Moze JB i dograc ten program do eliminacji lagow (seder?). Prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KK nie ma sterowników do GPU, wiec wiekszy narzut na cpu jest, dlatego czas działania jest jak na JB a nie jak powinno być lepszy ;) w 20C mają to dograc wiec powinno byc lepiej...  co do optymlaizacji...root nie potrzebny bo ja wyłaczyłem tradycyjnie i płynnosc jest przyzwoita, śmiem twierdzic ze płynniejsza, ale to odczcie subiektywne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zabawa w zmienianie oprogramowania mialem KK to myslalem ze si zalamie dlatego zaczalem kombinowac z CM itd. Dlatego teraz nie wiem czy brac sie za KK. W zasadzie teraz JB ktory wgralem dziala przyzwoicie wiec chyba go zostawie. Skoro nic KK nie wnosi dobrego to po co mi on ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo jesteś przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa.

1. nie prowadzisz firmy

2. nie prowadzisz działalności przez telefon

3. na pewno nie płacisz rachunków przez telefon (gdzie strony banków są dodatkowo chronione poprzez https://)

 

 

a napisze inaczej... masz androida i masz konto na G+ więc i tak nici z ochrony. Google i tak zbiera info.

Taka dygresja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo jesteś przewrażliwiony na punkcie bezpieczeństwa.

1. nie prowadzisz firmy

2. nie prowadzisz działalności przez telefon

3. na pewno nie płacisz rachunków przez telefon (gdzie strony banków są dodatkowo chronione poprzez https://)

 

 

a napisze inaczej... masz androida i masz konto na G+ więc i tak nici z ochrony. Google i tak zbiera info.

Taka dygresja. 

nie zupełnie o to chodziło w tym sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wszystkim! :) Mam problemik dość nie typowy wydaje mi się. Gdy instaluję sterowniki do LG l7 II to podczas włączania debugowania usb w Cyanogenmod 11 komputer łapie blue screen: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL nic więcej nie jest napisane na tym blue screenie nic więcej przydatnego. Mój system to Windows 8.1 x64. Czy mogę coś z tym zrobić? Odkąd zainstalowałem Cyanogenmod 11 mam także problem z poprawnym wykryciem telefonu przez komputer, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dałem radę nawet na win 8.1 x64 http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4147-lg-l7-ii-jak-zainstalowa%C4%87-sterowniki-na-windows-8/tutaj jest mój topic z rozwiazaniem. Ale mam jeszcze pytanko. Jak zrootować telefon z cyanogenmod 11? LG l7 II p710-p715?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@kapulaaa7 tak, będziesz mieć wtedy androida 4.4.4,

zauważ że cyfra w wersji cyanogenmoda odpowiada literze w alfabecie, to znaczy

Cyanogenmod 11;

11 litera alfabetu to K

a android 4.4.4 to Kitkat, to się tyczy wszystkich wersji cyanogenmoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności