Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony Xperia L] CyanogenMod 12 | Taoshan | Stable


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[Xperia L]CyanogenMod 12 | taoshan | Stable 

 
Macie możliwość zainstalowania "już" CM 12 na swoje Xperię L
 
post-7223-0-52355000-1416297040_thumb.pnpost-7223-0-21189100-1416297051_thumb.pnpost-7223-0-12016200-1416297067_thumb.pn
 
Wymagania:

  • Odblokowany bootloader
  • ROOT
  • CWM/TWRP najnowsze

Co działa?
- ponoć wszystko!
 

 

Instrukcja.

 

  •  
  • Pobierz ROM i Gapps
  • Wrzuć pliki na kartę pamięci
  • Uruchom tryb recovery
  • Wykonaj pełne WIPE systemu
  • Zainstaluj ROM, kolejno Gapps.
  • Reboot.

Jeżeli wystąpi bootlop- to wyciągnij z ROM-u plik boot.img i wgraj go poprzez flashtool w trybie fastboot
 

Pobierz.

ROM: https://s.basketbuild.com/devs/varun.chitre15/taoshan/CM12

beta 2 :https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001617119
Gapps: http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-android-lollipop-5-0-google-apps-t2910102

 

O 3.01.2015 at 00:23, maciek9669 napisał:

Przed insatlacją tego polecam zaflashować Flashtoolem kernel ThunderZap 4.10 lp I po instalacji przez CWM/TWRP też ThunderZap 4.10 lp bo poprostu nie ruszy

Testowałem najnowszy build nie zawsze działa systemowa apka od aparatu trzeba dograć inną i problem znika, nie działa switch latarki na pasku(włączyć się da wyłączyć już nie), i od 3 dni 2-3 sytuacje z spowolnieniem ekranu podczas wzbudzania robił się mały pozaz slajdów po czym ekran gasł wystarczy odczekać 10 sek i wszystko wraca do normy. Poza tymi kilkoma bugami ROM jest super szybki i działa w 100%.

 

xda: http://forum.xda-developers.com/xperia-l/orig-development/rom-development-cyanogenmod-12-taoshan-t2940173
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

Niestety podczas instalowania ROM'u wyrzuca mi taki błąd: ApplyParsedPerms: lsetfilecon of /system/lost+found to u:object_r:system_file:s0 failed: Operation not supported on transport endpoint set_metadata_resursive:some changes failed
Bootloader mam odblokwoany, root zrobiony, cwm najnowszy, wszystkie wipy zrobiłem i nie instaluje sie poprawnie Ktoś wie jak pomóc? Bede bardzo wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem nowszą wersje romu.. jak coś to wyciągnij z romu boot.img i go wgraj .. w tedy dograj rom i zobacz czy to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przed insatlacją tego polecam zaflashować Flashtoolem kernel ThunderZap 4.10 lp I po instalacji przez CWM/TWRP też ThunderZap 4.10 lp bo poprostu nie ruszy

Testowałem najnowszy build nie zawsze działa systemowa apka od aparatu trzeba dograć inną i problem znika, nie działa switch latarki na pasku(włączyć się da wyłączyć już nie), i od 3 dni 2-3 sytuacje z spowolnieniem ekranu podczas wzbudzania robił się mały pozaz slajdów po czym ekran gasł wystarczy odczekać 10 sek i wszystko wraca do normy. Poza tymi kilkoma bugami ROM jest super szybki i działa w 100%.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie karty pamięci, mam wrażenie że telefon jakby jej nie akceptował, kiedy chce np przenieść apkę na kartę pamięci dostaje komunikat, że nie ma miejsca na karcie. Do tego mam problem z wifi, nie łączy mi się z sięcią. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

Dużo dobrego słyszałem o ThunderZap, ale kiedy rozpakuję z recovery .zip, mój Resurrection Remix w wersji 5.5.9 przestaje działać.
Czy mogę Was prosić o pomoc i wskazówki ?

Sprawa wygląda tak :
- ściągam oczywiście paczkę ThunderZap w wersji 4.16. i wrzucam na SD
- wchodzę w recovery i dupa, z tego, który jest domyślnie w RR nie chce się ropzakować.
- No to ładuję flashtoolem Philz i tym razem paczka rusza, nie rusza niestety RR.

Próbowałem na kilka różnych sposobów - nie daję rady.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności