Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Który telefon wybrać Xperia Z1 , Nexus 5 , Samsung Galaxy S 4 (i9506)


Punk

Pytanie

Myśle nad nowym androidem, hm na czym mi zalezy, na dość szybkim procku, wiec celuje w snapdragona 800, ale lubie tez sie bawić romami, najbardziej przekonuje mnie chyba z1, ale podobno po odblokowaniu bootloadera sa jakies porblemy z aparatem, coś takiego. 

Lg g2 tez jest w sumie konkretny, ale jakos lg samo w sobie mnie nie przekonuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Najwięcej romów będziesz miał na Nexusa 5.

On ma dużą gęstość ppi, więc obraz będziesz miał bardzo wyraźny.

I ja bym Ci go polecił.

 

Na drugim miejscu stawiam S4 z LTE najlepiej (lepszy procek)

Też sporo jest modyfikacji.

 

Z1, nie ma dużego suportu. Sprawdzałem ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jednak bym wybrał na twoim miejscu lg g2, bo o baterie w nexusie bym sie jednak obawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wiecie co ziomki, stwierdzilem ze chyba jednak kupie cos sony, jakos jestem strasznie do tej fimry przekonany, tylko chce cos mocnego, to mysle ze Z1 compact byłaby czad, ale moze kupic sobie odrazu cos wiekszego jak Z2, sam nie wiem czy wiekszy czy mniejszy ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale obiektywnym okiem, podoba mi sie telefon sam w sobie, bo samsung to serio jednak plastik, z1c moge juz za niecałe tysiac złoty wychaczc, a samsung s4 jest np za 1,2 tyś, a ma snapdragona 600 i adreno 320, no halo halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

są 2 wersje Galaxy S4

zwykła wersja ma 1,6 Ghz procesor

a kolejna z LTE ma 1,9 Ghz 

 

No halo halo...

 

A z1 compact ma mniejszą gęstość, obraz na s4 jest wyraźniejszy.

Jedynym atutem z1c jest tylko procek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

o kurcze, naprawdę? a jakie sa faktyczne ich oznaczenia, najbardziej popularnym jest i9505, to ten ma to lte ? jeszcze jest jeden, ale nie jest oficjalnie w polsce i ma 2,2 - i9506. 

czyli mogę wnioskować ze teoretycznie kolego, zamiast tej z1 compact poleciłbys mi np, tego samsunga z lte, i np kitkata od google edition, w ogole chyba juz nawet jest 5.0.1 beta z tego co widziałem na xda :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no tak, jeszczebym miał moją xperie mini pro, na cm11, ale nie, tak juz ją starłem po 2 latach, ze taśma padła, ekran pękniety, ładowałem go 2 razy dziennie hahahahaha, czas na nowy. tylko własnie kurcze nie wiem..... z1c albo ten sgs4 TYLKO TEN PLASTIK XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności